Alle ansatte tilknyttet Fellestjenesten

  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Aatangen, Annelin Saxhaug Spesialbibliotekar 69215228 Visittkort annelin.s.aatangen@hiof.no Se profil
Akerbæk, Trond Henry EDB-sjef 69215330 90524235 Visittkort trond.h.akerbak@hiof.no Se profil
Amundsen, Audun Prosjektleder 69608124 95276942 Visittkort audun.amundsen@hiof.no Se profil
Andersen, Inger-Lise B Konsulent 69215347 Visittkort inger.l.andersen@hiof.no Se profil
Andreassen, Elin Kristin Ajer Avdelingsingeniør 69215357 48194160 Visittkort elin.k.andreassen@hiof.no Se profil
Arnesen, Marius Lærling Visittkort marius.arnesen@hiof.no Se profil
Bekken, Nils O.B Senioringeniør 69215352 99489711 Visittkort nils.o.bekken@hiof.no Se profil
Biørnstad, Henrik Avdelingsdirektør 69215058 Visittkort henrik.biornstad@hiof.no Se profil
Bjerkeli, Elisabeth Spesialbibliotekar 69215055 Visittkort elisabeth.bjerkeli@hiof.no Se profil
Blom, Hans Andreas Rektor 69305006 90797200 Visittkort hans.a.blom@hiof.no Se profil
Bodal, Heidi Spesialbibliotekar 69215245 Visittkort heidi.bodal@hiof.no Se profil
Boger, Torunn Skofsrud Hovedbibliotekar 69215063 Visittkort torunn.s.boger@hiof.no Se profil
Borgli, Vigdis Camilla Spesialbibliotekar 69303054 92815541 Visittkort vigdis.c.borgli@hiof.no Se profil
Brattested, Trine-Lise Rådgiver 41472735 Visittkort trine.l.brattested@hiof.no Se profil
Bremnes, Anne Grethe Avdelingsingeniør 69215350 Visittkort anne.g.bremnes@hiof.no Se profil
Buarøy, Tore Olavson Spesialbibliotekar Nett Synlighet Undervisning CRIStin 69303084 93004183 Visittkort tore.o.buaroy@hiof.no Se profil
Buer, Kari Rådgiver 69215037 98836994 Visittkort kari.buer@hiof.no Se profil
Børresen, Inger Steiner Seniorkonsulent 69215715 Visittkort inger.s.borresen@hiof.no Se profil
Campos, Paloma Leon Konsulent 69215878 Visittkort paloma.l.campos@hiof.no Se profil
Christiansen, Ninni C Seniorkonsulent 69215019 Visittkort ninni.c.christiansen@hiof.no Se profil
Dahlstrøm, Kenneth Førstekonsulent 69215081 Visittkort kenneth.dahlstrom@hiof.no Se profil
Dybvik, Hanne Univ.bibliotekar 69303032 90079846 Visittkort hanne.dybvik@hiof.no Se profil
Emini, Ahmet Førstekonsulent 69215098 Visittkort ahmet.emini@hiof.no Se profil
Eng, Anne-Lise Spesialbibliotekar 69303082 92025154 Visittkort anne.l.eng@hiof.no Se profil
Engen, Tore Petter Informasjonssjef 69215307 90793313 Visittkort tore.p.engen@hiof.no Se profil
Fagerdal, Laila Rådgiver 69215218 Visittkort laila.fagerdal@hiof.no Se profil
Fredh, Aisa Therese Navarrete Konsulent 69215825 45287037 Visittkort aisa.t.fredh@hiof.no Se profil
Fredheim, Nina Skajaa Rådgiver 69215223 93085285 Visittkort nina.s.fredheim@hiof.no Se profil
Fyhn, Annie Marie Førstekonsulent 69215040 90175009 Visittkort annie.m.fyhn@hiof.no Se profil
Gjeldnes, Carl-Morten Direktør 69215007 91396931 Visittkort carl.m.gjeldnes@hiof.no Se profil
Gluppe, Grete Spesialbibliotekar 69303111 Visittkort grete.gluppe@hiof.no Se profil
Grandahl, Anne Mette L. Førstekonsulent 69215021 47036298 Visittkort anne.m.grandahl@hiof.no Se profil
Gundersen, Per Øistein Sjefsingeniør 69215753 93244015 Visittkort per.o.gundersen@hiof.no Se profil
Gundersen, Hege Marie Førstekonsulent 69215033 95258348 Visittkort hege.m.gundersen@hiof.no Se profil
Halvorsen, Bård Seniorkonsulent 69215023 95409804 Visittkort bard.halvorsen@hiof.no Se profil
Helvik, Sindre Overingeniør 69303050 Visittkort sindre.helvik@hiof.no Se profil
Henriksen, Miriam Førstekonsulent 69215146 Visittkort miriam.henriksen@hiof.no Se profil
Heyerdahl, Lars Sigurd Tekniker 69303151 4047 4608 Visittkort lars.s.heyerdahl@hiof.no Se profil
Holm, Carina Førstekonsulent 69303029 Visittkort carina.holm@hiof.no Se profil
Hondros, Lilly Alexandra Johannessen Rådgiver 69215829 Visittkort lilly.a.hondros@hiof.no Se profil
Høy-Petersen, Ellen Rådgiver 69215013 41699241 Visittkort ellen.hoy-petersen@hiof.no Se profil
Ihlebæk, Hanna Marie Rådgiver 69215787 41560926 Visittkort hanna.m.ihlebak@hiof.no Se profil
Isaksen, Merete Christin Overingeniør 69303030 97732251 Visittkort merete.c.isaksen@hiof.no Se profil
Isaksen, Ketil Spesialbibliotekar 69215216 45476692 Visittkort ketil.isaksen@hiof.no Se profil
Jamissen, Elise Førstekonsulent 69215036 Visittkort elise.jamissen@hiof.no Se profil
Jarberg, Geir Avdelingsingeniør 69215240 Visittkort geir.jarberg@hiof.no Se profil
Johansen, Roy Ingolf Avdelingsingeniør 69215029 Lync: 6960 8029 Visittkort roy.i.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Ann Kristin Sand Arkivleder 69215028 Visittkort ann.k.johansen@hiof.no Se profil
Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar 69215214 Visittkort kjell.e.johnsen@hiof.no Se profil
Juliussen, Kirsti Merethe Rådgiver 69215308 Visittkort kirsti.m.juliussen@hiof.no Se profil
Karim, Mohammed Qassem Overingeniør 69215375 Visittkort mohammed.q.karim@hiof.no Se profil
Karlsen, Trine Tingelholm Hovedbibliotekar 69303126 94364433 Visittkort trine.t.karlsen@hiof.no Se profil
Kjendal, Lill Monica Bjørnø Førstekonsulent 69215709 Visittkort lill.m.kjendal@hiof.no Se profil
Kjersem, Tone Rådgiver 69215017 48059006 Visittkort tone.kjersem@hiof.no Se profil
Kjølaas, Kjell Ove Rådgiver 69215012 Visittkort kjell.o.kjolaas@hiof.no Se profil
Kjørvik, Jostein Arne Avdelingsingeniør 69104037 Visittkort jostein.a.kjorvik@hiof.no Se profil
Knoph, Bjørg Helene Avdelingsleder 69104169 412 53 193 Visittkort bjorg.h.knoph@hiof.no Se profil
Knudsen, Ragnar Rådgiver 69215011 Visittkort ragnar.knudsen@hiof.no Se profil
Kristensen, Tine Sønderby Rådgiver 69215852 Visittkort tine.s.kristensen@hiof.no Se profil
Kristensen, Elin Gunby Rådgiver 69303095 41204788 Visittkort elin.g.kristensen@hiof.no Se profil
Kristoffersen, Håkon Overingeniør 69104060 Visittkort hakon.kristoffersen@hiof.no Se profil
Lilleby, Petter Senioringeniør 69104040 Visittkort petter.lilleby@hiof.no Se profil
Linde, Beth Avdelingsdirektør 69215010 917 94 086 Visittkort beth.linde@hiof.no Se profil
Lund, Herman Rekve Sekretær 69215824 47393619 Visittkort hmrl@hiof.no Se profil
Lund, Connie Anette Møller Førstekonsulent 69215057 95229910 Visittkort connie.a.lund@hiof.no Se profil
Malme, Anne Førstekonsulent 69215014 Visittkort anne.malme@hiof.no Se profil
Mathisen, Petter Dosent Visittkort petter.mathisen@hiof.no Se profil
Moe, Pål Kristian Overingeniør 69215867 99281005 Visittkort pal.k.moe@hiof.no Se profil
Mælum, Lars Avdelingsingeniør 69215035 40616225 Visittkort lars.malum@hiof.no Se profil
Nielsen, Leif Martin Overingeniør 69215327 Visittkort leif.m.nielsen@hiof.no Se profil
Nilsen, Glenn Thomas Sekretær 69608122 Visittkort glenn.t.nilsen@hiof.no Se profil
Nohr, Magnus Førstekonsulent 69215062 Visittkort magnus.nohr@hiof.no Se profil
Nord, Joachim Lærling 69215857 Visittkort joachim.nord@hiof.no Se profil
Norheim, Else Helene Hovedbibliotekar 69215025 48089277 Visittkort else.h.norheim@hiof.no Se profil
Nyheim, Kim Patrick Lærling 69104050 Visittkort kim.p.nyheim@hiof.no Se profil
Nærby, Bjørn-Erik Avdelingsingeniør 69303040 40556144 Visittkort bjorn.e.narby@hiof.no Se profil
Olsen, Stein Haugom Dekan 69215206 Visittkort stein.h.olsen@hiof.no Se profil
Olsen, Ted Rådgiver 69215111 Visittkort ted.olsen@hiof.no Se profil
Payne, Tommy Førstekonsulent 69215736 95198140 Visittkort tommy.payne@hiof.no Se profil
Pedersen, Marianne Førstekonsulent 69608894 Visittkort marianne.pedersen@hiof.no Se profil
Pettersen, Roar Charles Dosent Visittkort roar.c.pettersen@hiof.no Se profil
Pihlstrøm, Siri Anne Spesialbibliotekar 69215215 Visittkort siri.a.pihlstrom@hiof.no Se profil
Prum, Neth Long Spesialbibliotekar 69215064 5064 Visittkort neth.l.prum@hiof.no Se profil
Ravneng, Birgit Dehnes Avdelingsingeniør 69104030 92213828 Visittkort birgit.d.ravneng@hiof.no Se profil
Røising, Hanne Schou Førstelektor 69215739 Visittkort hanne.s.roising@hiof.no Se profil
Rønningen, Unni Spesialbibliotekar 69303060 913 35868 Visittkort unni.ronningen@hiof.no Se profil
Røsnæs, Inger Lise E. Rådgiver 69215039 Visittkort inger.l.rosnas@hiof.no Se profil
sdfg, 11111 Visittkort test@test.no Se profil
Sekkelsten, Linda Margrethe Overingeniør 69215031 95897921 (jobb) Visittkort linda.sekkelsten@hiof.no Se profil
Serrano-Fladberg, Antonella Førstekonsulent 69215114 Visittkort antonella.serrano-fladberg@hiof.no Se profil
Sirland, Agnes Kristine Øktedalen Olsen Rådgiver 69215224 41259241 Visittkort agnes.k.sirland@hiof.no Se profil
Skaug, Morten Avdelingsleder 69215860 404 71 201 Visittkort morten.skaug@hiof.no Se profil
Skogmann, Frode Willy Rådgiver 69215165 Visittkort frode.w.skogmann@hiof.no Se profil
Skråning, Tone Rådgiver 69215113 Visittkort tone.skraning@hiof.no Se profil
Skumsnes, Anne Marit Førstelektor 69215074 45859686 Visittkort anne.m.skumsnes@hiof.no Se profil
Solhaug, Lene Buer Konsulent Visittkort lene.b.solhaug@hiof.no Se profil
Storås, Gaute Avdelingsdirektør 69215015 40053982 Visittkort gaute.storas@hiof.no Se profil
Strand, Solgunn Overingeniør 69215766 950 76 615 Visittkort solgunn.strand@hiof.no Se profil
Sæter, Randi Rådgiver 69215222 /91135384/ Visittkort randi.sater@hiof.no Se profil
Sørlie, Ted Magnus Overingeniør 69215372 Visittkort ted.m.sorlie@hiof.no Se profil
Telhaug, Gro Rådgiver 69215209 Visittkort gro.telhaug@hiof.no Se profil
Tolfsen, Lena Therese Rådgiver 69215870 94786433 (privat) Visittkort lena.t.tolfsen@hiof.no Se profil
Torjusen, Gro Førstekonsulent 69215213 Visittkort gro.torjusen@hiof.no Se profil
Tran, Lan Huong Førstekonsulent 69215027 Visittkort lan.h.tran@hiof.no Se profil
Tveit, Caroline Konsulent 69215022 Visittkort caroline.tveit@hiof.no Se profil
Tønnesen, Heidi Sandtangen Førstekonsulent 69215084 92681412 Visittkort heidi.s.tonnesen@hiof.no Se profil
Vanem, Ole Bibliotekar 69215047 Visittkort ole.vanem@hiof.no Se profil
Vitanza, Solveig Kristine Østby Rådgiver 69104148 98215678 Visittkort solveig.k.vitanza@hiof.no Se profil
Volkova, Tatiana Borisovna Spesialbibliotekar 69215065 Visittkort tatiana.b.volkova@hiof.no Se profil
Øgrim, Ann-Therese Førstekonsulent 69215051 Visittkort ann.t.ogrim@hiof.no Se profil
Østmo, Brit Ørum Rådgiver 69215020 90739684 Visittkort brit.o.ostmo@hiof.no Se profil