Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Akerbæk, Trond Henry Seniorrådgiver 69608030 90524235 Visittkort trond.h.akerbak@hiof.no Se profil
Andreassen, Elin Kristin Ajer Stenersrød Avdelingsingeniør 69608033 Visittkort elin.k.andreassen@hiof.no Se profil
Ansatt, Test Avdelingsleder Visittkort test.ansatt@hiof.no Se profil
Bekken, Nils Olav Brandstorp Senioringeniør 69608031 Visittkort nils.o.bekken@hiof.no Se profil
Bremnes, Anne Grethe Avdelingsingeniør 69608032 Visittkort anne.g.bremnes@hiof.no Se profil
Bro, Jonas Olai Avdelingsingeniør 69608043 41902470 Visittkort jonas.bro@hiof.no Se profil
Eriksen, Mathias Lærling 69608875 Visittkort mathias.eriksen@hiof.no Se profil
Grønlund, Jørgen Henrik Hovde Avdelingsleder 69608085 98831832 Visittkort jorgen.gronlund@hiof.no Se profil
Helvik, Sindre Senioringeniør 69608855 Visittkort sindre.helvik@hiof.no Se profil
Heyerdahl, Lars Sigurd Tekniker 69608876 4047 4608 Visittkort lars.s.heyerdahl@hiof.no Se profil
Isaksen, Merete Christin Overingeniør 69608830 97732251 Visittkort merete.c.isaksen@hiof.no Se profil
Jarberg, Geir Avdelingsingeniør 69608034 Visittkort geir.jarberg@hiof.no Se profil
Karim, Mohammed Qassem Overingeniør 69608038 Visittkort mohammed.q.karim@hiof.no Se profil
Kristoffersen, Håkon Overingeniør 69608877 Visittkort hakon.kristoffersen@hiof.no Se profil
Lilleby, Petter Senioringeniør 69608874 Visittkort petter.lilleby@hiof.no Se profil
Lund, Hans Kristian Lærling 69608840 Visittkort hans.k.lund@hiof.no Se profil
Moe, Pål Kristian Overingeniør 69608039 99281005 Visittkort pal.k.moe@hiof.no Se profil
Moe, Marina Elisabeth Lærling 69608046 Visittkort marina.e.moe@hiof.no Se profil
Mælum, Lars Petter Overingeniør 69608041 Visittkort lars.malum@hiof.no Se profil
Nielsen, Leif Martin Overingeniør 69608036 Visittkort leif.m.nielsen@hiof.no Se profil
Nord, Joachim Fagarbeider m/fagbre 69608051 Visittkort joachim.nord@hiof.no Se profil
Nærby, Bjørn-Erik Overingeniør 69608878 Visittkort bjorn.e.narby@hiof.no Se profil
Ravneng, Birgit Helen Dehnes Overingeniør 69608879 92213828 Visittkort birgit.d.ravneng@hiof.no Se profil
Sekkelsten, Linda Margrethe Overingeniør 69608037 95897921 (jobb) Visittkort linda.sekkelsten@hiof.no Se profil
Strand, Solgunn Overingeniør 69608044 950 76 615 Visittkort solgunn.strand@hiof.no Se profil
Sørlie, Ted Magnus Overingeniør 69608040 Visittkort ted.m.sorlie@hiof.no Se profil
Øimoen, Lars Overingeniør 69608048 Visittkort lars.oimoen@hiof.no Se profil