Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Aas, Lars Erik Rådgiver 69608392 93201918 Visittkort lars.e.aas@hiof.no Se profil
Andersen, Inger-Lise Brekke Førstekonsulent 69608018 Visittkort inger.l.andersen@hiof.no Se profil
Biørnstad, Henrik Avdelingsdirektør 69608120 92019481 Visittkort henrik.biornstad@hiof.no Se profil
Buer, Kari Rådgiver 69608164 98836994 Visittkort kari.buer@hiof.no Se profil
Christiansen, Ninni Christine Seniorkonsulent 69608019 Visittkort ninni.c.christiansen@hiof.no Se profil
Fyhn, Annie Marie Førstekonsulent 69608264 90175009 Visittkort annie.m.fyhn@hiof.no Se profil
Grandahl, Anne-Mette Lagerholt Førstekonsulent 69608165 47036298 Visittkort anne.m.grandahl@hiof.no Se profil
Gundersen, Per Øistein Sjefsingeniør 69608177 93244015 Visittkort per.o.gundersen@hiof.no Se profil
Juliussen, Kirsti Merethe Rådgiver 69608128 Visittkort kirsti.m.juliussen@hiof.no Se profil
Torjusen, Gro Rådgiver 69608166 Visittkort gro.torjusen@hiof.no Se profil
Østmo, Brit Ørum Rådgiver 69608020 90739684 Visittkort brit.o.ostmo@hiof.no Se profil