Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Bergem, Hedvig Maria Rådgiver 69608862 Visittkort hedvig.m.bergem@hiof.no Se profil
Berger, Christina Arkivleder 69608180 Visittkort christina.berger@hiof.no Se profil
Brattested, Trine-Lise Rådgiver 69608374 41472735 Visittkort trine.l.brattested@hiof.no Se profil
Børresen, Inger Steiner Rådgiver 69608251 Visittkort inger.s.borresen@hiof.no Se profil
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver 69608259 Visittkort laila.fagerdal@hiof.no Se profil
Flobak, Arild Aase Seniorkonsulent 69608045 915 94 823 Visittkort arild.a.flobak@hiof.no Se profil
Fremmerlid, Ingunn Melleby Rådgiver 69608262 Visittkort ingunn.m.fremmerlid@hiof.no Se profil
Gundersen, Hege Marie Førstekonsulent 69608376 Visittkort hege.m.gundersen@hiof.no Se profil
Høy-Petersen, Ellen Rådgiver 69608013 41699241 Visittkort ellen.hoy-petersen@hiof.no Se profil
Johansen, Ann Kristin Sand Seniorkonsulent 69608181 Visittkort ann.k.johansen@hiof.no Se profil
Knudsen, Ragnar Rådgiver 69608167 Visittkort ragnar.knudsen@hiof.no Se profil
Kristensen, Tine Sønderby Rådgiver 69608380 Visittkort tine.s.kristensen@hiof.no Se profil
Linde, Beth Avdelingsdirektør 69608010 917 94 086 Visittkort beth.linde@hiof.no Se profil
Mathisen, Petter Dosent Visittkort petter.mathisen@hiof.no Se profil
Payne, Tommy Førstekonsulent 69608329 95198140 Visittkort tommy.payne@hiof.no Se profil
Røising, Hanne Schou Førstelektor 69608337 Visittkort hanne.s.roising@hiof.no Se profil
Shawali, Jehan Førstekonsulent 69608151 Visittkort jehan.shawali@hiof.no Se profil
Skogmann, Frode Willy Rådgiver 69608382 Visittkort frode.w.skogmann@hiof.no Se profil
Skumsnes, Anne Marit Førstelektor 69608340 45859686 Visittkort anne.m.skumsnes@hiof.no Se profil
So, Thomas Konsulent 69608122 Visittkort thomas.so@hiof.no Se profil
Sydvold, Andrea Berg Rådgiver 69608349 Visittkort andrea.b.sydvold@hiof.no Se profil
Telhaug, Gro Rådgiver 69608385 Visittkort gro.telhaug@hiof.no Se profil
Tolfsen, Lena Therese Rådgiver 69608387 94786433 (privat) Visittkort lena.t.tolfsen@hiof.no Se profil
Tveter, Rikke Therese Førstesekretær 69608357 Visittkort rikke.t.tveter@hiof.no Se profil