Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Belstad, Marius Alexander Rådgiver 69608864 Visittkort marius.a.belstad@hiof.no Se profil
Bentsen, Erik Førstekonsulent 69608871 Visittkort erik.bentsen@hiof.no Se profil
Berntsen, Anne Marie Rakneberg Førstekonsulent 69608859 Visittkort anne.m.berntsen@hiof.no Se profil
Bjørke-Hill, Jon Øivind Selstad Rådgiver 69608860 Visittkort jon.bjorke-hill@hiof.no Se profil
Bjørklund, Ellen Synøve Renholdsbetjent Visittkort ellen.s.bjorklund@hiof.no Se profil
Bråten, Geir Driftstekniker 4790824691 Visittkort geir.braten@hiof.no Se profil
Bråten, Shari Rae Renholdsbetjent Visittkort shari.r.braten@hiof.no Se profil
Bringa, Iren Ellinor Renholdsleder 69608683 97676855 Visittkort iren.e.bringa@hiof.no Se profil
Brun, Tonje Førstekonsulent 69608897 Visittkort tonje.brun@hiof.no Se profil
Brynildsen, Jan Lorang Administrasjonssjef 69608810 +4790928375 Visittkort jan.l.brynildsen@hiof.no Se profil
Buskoven, Nina Kristin Seniorkonsulent 69608899 Visittkort nina.k.buskoven@hiof.no Se profil
Bye, Øystein Rådgiver 69608802 Visittkort oystein.bye@hiof.no Se profil
Bøyum, Tatjana Desiree Lærling 69608912 Visittkort tatjana.d.boyum@hiof.no Se profil
Engebretsen, Tonje Torgan Rådgiver Visittkort tonje.t.engebretsen@hiof.no Se profil
Fredh, Aisa Therese Navarrete Førstekonsulent 69608872 Visittkort aisa.t.fredh@hiof.no Se profil
Fredriksen, Alis Renholdsbetjent Visittkort alis.fredriksen@hiof.no Se profil
Gudevold, Ann-Christin Renholdsbetjent Visittkort ann.c.gudevold@hiof.no Se profil
Hansen, Marit Førstesekretær 69608751 Visittkort marit.hansen@hiof.no Se profil
Holm, Hanne Rådgiver 69608869 Visittkort hanne.holm@hiof.no Se profil
Horrigmo, Beate Aksnes Førstekonsulent 69608867 Visittkort beate.a.horrigmo@hiof.no Se profil
Jacobsen, Jon Roger Driftstekniker 69608691 41454320 Visittkort jon.r.jacobsen@hiof.no Se profil
Jakobsen, Linn Grete Førstesekretær 69608776 Visittkort linn.g.jakobsen@hiof.no Se profil
Johannessen, May Winnie Renholdsbetjent Visittkort may.w.johannessen@hiof.no Se profil
Johansen, Tone Anette Renholdsbetjent Visittkort tone.a.johansen@hiof.no Se profil
Johansen-SSAF, Ann-Kristin Seniorkonsulent 69608863 Visittkort ann.k.johansen-ssaf@hiof.no Se profil
Karlsen, Adeline Bøhn Seniorkonsulent 69608870 Visittkort adeline.b.karlsen@hiof.no Se profil
Kristensen, Elin Gunby Førstekonsulent 69608761 Visittkort elin.g.kristensen@hiof.no Se profil
Løken, Tanja Konsulent 69608861 Visittkort tanja.loken@hiof.no Se profil
Nielsen, Cecilie Klaunes Rådgiver 69608885 Visittkort cecilie.k.nielsen@hiof.no Se profil
Nygård, Wibeche Konsulent 69608752 Visittkort wibeche.nygard@hiof.no Se profil
Olsen, Mette Aschjem Førstesekretær 69608753 41640382 Visittkort mette.a.olsen@hiof.no Se profil
Risan, Vigdis Renholdsbetjent Visittkort vigdis.risan@hiof.no Se profil
Sandholdt, Chomphunut Renholdsbetjent Visittkort chomphunut.sandholdt@hiof.no Se profil
Skauen, Unni Anita Førstekonsulent Visittkort unni.a.skauen@hiof.no Se profil
Spondalen, Lisbeth Førstekonsulent 69608866 Visittkort lisbeth.spondalen@hiof.no Se profil
Stafne, Carita Hannele Førstesekretær 69608750 Visittkort carita.h.stafne@hiof.no Se profil
Wik, Wenke Elisabeth Moseby Renholdsbetjent Visittkort wenke.e.wik@hiof.no Se profil
Ødegaard, Tove Førstekonsulent 69608873 Visittkort tove.odegaard@hiof.no Se profil
Ødegaard, Lise Renholder Visittkort lise.odegaard@hiof.no Se profil