Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Andersen, Anne Grethe Renholdsbetjent Visittkort anne.g.andersen@hiof.no Se profil
Andersen, Tormod Christian Hovdegaard Driftstekniker 69608200 Visittkort tormod.c.andersen@hiof.no Se profil
Anker Rasch, Karin Helene Rådgiver 69608138 Visittkort karin.a.rasch@hiof.no Se profil
Arnesen, Tove Lisbeth Renholdsbetjent Visittkort tove.l.arnesen@hiof.no Se profil
Brandstorp, Ann-Charlot Førstesekretær 69608373 Visittkort ann.c.brandstorp@hiof.no Se profil
Briceno, Raul Boris Farina Førstekonsulent 69608375 Visittkort raul.b.briceno@hiof.no Se profil
Brække, Anne-Marit Førstekonsulent 69608148 Visittkort anne.m.brakke@hiof.no Se profil
Bunes, Anne Karin Suther Seniorrådgiver 69608249 Visittkort anne.s.bunes@hiof.no Se profil
Corneliussen, Elin Administrasjonssjef 69608418 Visittkort elin.corneliussen@hiof.no Se profil
Duesund, Rita Seniorkonsulent 69608026 +47 91552335 Visittkort rita.duesund@hiof.no Se profil
Engedahl, Terese Førstekonsulent 69608136 Visittkort terese.engedahl@hiof.no Se profil
Gilstedt, Asbjørn Mandrup Driftstekniker Visittkort asbjorn.m.gilstedt@hiof.no Se profil
Gundersen, Drude Elisabeth Renholdsbetjent Visittkort drude.e.gundersen@hiof.no Se profil
Hansen, Hilde Sekretær 69608377 Visittkort hilde.hansen@hiof.no Se profil
Holberg, Edita Renholdsbetjent Visittkort edita.holberg@hiof.no Se profil
Isaksson, Natalie Tvete Førstekonsulent 69608143 Visittkort natalie.t.isaksson@hiof.no Se profil
Jamissen, Elise Førstekonsulent 69608284 Visittkort elise.jamissen@hiof.no Se profil
Johansen, Inger Renholdsbetjent Visittkort inger.johansen@hiof.no Se profil
Johnsen, Margrethe Karijord Førstekonsulent 69608168 Visittkort margrethe.k.johnsen@hiof.no Se profil
Karlberg, Nina Marie Sekretær 69608288 Visittkort nina.m.karlberg@hiof.no Se profil
Karlsen, Martha Bjørhovde Førstekonsulent 69608378 Visittkort martha.b.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Nina Kristin Renholdsbetjent Visittkort nina.k.karlsen@hiof.no Se profil
Kjendal, Lill Monica Bjørnø Førstekonsulent 69608390 Visittkort lill.m.kjendal@hiof.no Se profil
Knudsen, Lena Rådgiver 69608379 Visittkort lena.knudsen@hiof.no Se profil
Lindahl, Ellen Irene Renholdsbetjent Visittkort ellen.i.lindahl@hiof.no Se profil
Madsen, Wenche Lisbeth Renholdsbetjent Visittkort wenche.l.madsen@hiof.no Se profil
Malmquist, Aud Iren Renholdsbetjent Visittkort aud.i.malmquist@hiof.no Se profil
Nilsen, Tommy Renholdsbetjent Visittkort tommy.nilsen@hiof.no Se profil
Nordahl, Knut-Walther Rådgiver 69608176 Visittkort knut.w.nordahl@hiof.no Se profil
O'Callaghan, Kjersti Førstekonsulent 69608158 Visittkort kjersti.ocallaghan@hiof.no Se profil
Olaussen, Irene Felde Rådgiver 69608133 Visittkort irene.f.olaussen@hiof.no Se profil
Olsen, Amalie Benedikte Lærling 69608393 Visittkort amalie.b.olsen@hiof.no Se profil
Redi, Ruth Elisabeth Zeylon Renholdsbetjent Visittkort ruth.e.redi@hiof.no Se profil
Skaarer, Siv Konsulent 69608157 Visittkort siv.skaarer@hiof.no Se profil
Skråning, Tone Rådgiver 69608135 Visittkort tone.skraning@hiof.no Se profil
Smirnova, Tatiana Iosifovna Renholdsbetjent Visittkort tatiana.i.smirnova@hiof.no Se profil
Solli, Åsmund Førstekonsulent 69608137 Visittkort asmund.solli@hiof.no Se profil
Stokke, Karin Margrete Rådgiver 69608169 Visittkort karin.m.stokke@hiof.no Se profil
Stordahl, Ingunn Konsulent 69608383 Visittkort ingunn.stordahl@hiof.no Se profil
Strøm, Aud Renholdsbetjent Visittkort aud.strom@hiof.no Se profil
Sørum, Tove Førstekonsulent 69608384 Visittkort tove.sorum@hiof.no Se profil
Thoresen, Janne Kari Sekretær 69608386 Visittkort janne.k.thoresen@hiof.no Se profil
Tordal, Solveig Sekretær 69608355 90503127 Visittkort solveig.tordal@hiof.no Se profil
Vik, Unni Helen Seniorkonsulent 69608156 Visittkort unni.h.vik@hiof.no Se profil
Waleur, Kirsten Førstekonsulent 69608362 Visittkort kirsten.waleur@hiof.no Se profil
Wilhelmsen, Valbona Sabedini Førstekonsulent 69608389 Visittkort valbona.s.wilhelmsen@hiof.no Se profil
Øyen, Annette Førstekonsulent 69608147 Visittkort annette.oyen@hiof.no Se profil