Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Aaker, Olav Førsteamanuensis 69608771 94806430 Visittkort olav.aaker@hiof.no Se profil
Andersson, Gunnar Førsteamanuensis 69608711 92858976 Visittkort gunnar.andersson@hiof.no Se profil
Arntsen, Even Førstelektor 69104064 99717806 Visittkort even.arntsen@hiof.no Se profil
Astrup, Elisabeth Bodil Høgskolelektor 69608713 +4741698248 Visittkort elisabeth.b.astrup@hiof.no Se profil
Berg, Egil Høgskolelektor 69608714 95756124 Visittkort egil.berg@hiof.no Se profil
Blauhut, Daniela Førsteamanuensis 69608715 Visittkort daniela.blauhut@hiof.no Se profil
Borg, Anne-Margrethe Høgskolelærer/øvings 69608716 Visittkort anne.m.borg@hiof.no Se profil
Breivik, Gerd Heieren Høgskolelektor 69608717 997 06 354 Visittkort gerd.h.breivik@hiof.no Se profil
Bui, Tri Quang Høgskolelektor 69608682 Visittkort quang.t.bui@hiof.no Se profil
Cao, Vinh Duy Stipendiat 69608681 Visittkort vinh.d.cao@hiof.no Se profil
Christoffersen, Trine Eker Førsteamanuensis 69608718 92293881 Visittkort trine.e.christoffersen@hiof.no Se profil
Dahl, Annette Veberg Førsteamanuensis 69608803 95732371 Visittkort annette.v.dahl@hiof.no Se profil
Dahl, Mette Lundstrøm Høgskolelektor 69608673 91122163 Visittkort mette.l.dahl@hiof.no Se profil
Drøbak, Trond Atle Overingeniør 69608719 90183246 Visittkort trond.a.drobak@hiof.no Se profil
Dursun, Kamil Mustafa Dekan 69104061 91825363 Visittkort kamil.dursun@hiof.no Se profil
Eeg, Inge Richard Førstelektor 69608778 90190550 Visittkort inge.r.eeg@hiof.no Se profil
Flote, Geir Høgskolelektor 69608720 Visittkort geir.flote@hiof.no Se profil
Fossen, Wenke Elisabeth Høgskolelektor 69608721 Visittkort wenke.e.fossen@hiof.no Se profil
Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis 69608722 97497378 Visittkort ole.k.forrisdahl@hiof.no Se profil
Gulbrandsen, Kjetil Novang Høgskolelektor 69608853 Visittkort kjetil.n.gulbrandsen@hiof.no Se profil
Hauge, Bjørn Gitle Høgskolelektor 69608779 41675282 Visittkort bjorn.g.hauge@hiof.no Se profil
Heidenberg, Steinar Overingeniør 69608723 90289079 Visittkort steinar.heidenberg@hiof.no Se profil
Holje, Øystein Førstelektor 69608724 90057306 Visittkort oystein.holje@hiof.no Se profil
Huth, Per Thomas Høgskolelektor 69608725 Visittkort per.t.huth@hiof.no Se profil
Huth, Geir Avdelingsingeniør 69608747 Visittkort geir.huth@hiof.no Se profil
Høkedal, Jo Førsteamanuensis 69608770 Visittkort jo.hokedal@hiof.no Se profil
Johansen, Torfinn Overingeniør 69608726 +4799000703 Visittkort torfinn.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Åge Torbjørn Høgskolelektor 69608727 48249109 Visittkort age.t.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Frode Ramstad Stipendiat 69608672 +47 93030885 Visittkort frode.r.johansen@hiof.no Se profil
Jørgensen, Tor Førstelektor 69608728 95912559 Visittkort tor.jorgensen@hiof.no Se profil
Kjøniksen, Anna-Lena Professor 69608729 91991942 Visittkort anna.l.kjoniksen@hiof.no Se profil
Kro, Tore August Førsteamanuensis 69608730 90022321 Visittkort tore.a.kro@hiof.no Se profil
Larsen, Sissel Høgskolelektor 69608731 Visittkort sissel.larsen@hiof.no Se profil
Lindeland, Wenche Kristine Avdelingsingeniør 69608763 92434548 Visittkort wenche.k.lindeland@hiof.no Se profil
Lynch, Matthew Patrick James Stipendiat 69608680 95366830 Visittkort matthew.p.lynch@hiof.no Se profil
Mihet, Nicolae Lucian Professor 69608756 Visittkort lucian.mihet@hiof.no Se profil
Mordt, Helge Eduard Førsteamanuensis 69608733 90686990 Visittkort helge.e.mordt@hiof.no Se profil
Nawaz, Shah Førsteamanuensis 69608734 91184483 Visittkort shah.nawaz@hiof.no Se profil
Nilsen, Per Erik Skogh Høgskolelektor 69608735 47288523 Visittkort per.e.nilsen@hiof.no Se profil
Nilsen, Rino Overingeniør 69608773 +4740203738 Visittkort rino.nilsen@hiof.no Se profil
Nordby, Reidar Johannes Høgskolelektor 69608736 90530571 Visittkort reidar.j.nordby@hiof.no Se profil
Pilehvar, Shima Stipendiat 69608679 Visittkort shima.pilehvar@hiof.no Se profil
Ryne, Kent Gunnar Høgskolelektor 69608737 Visittkort kr@hiof.no Se profil
Sanfèlix, Susana Garcia Stipendiat 69608678 Visittkort susana.g.sanfelix@hiof.no Se profil
Seiersten, Nils Førstelektor 69608677 Visittkort nils.seiersten@hiof.no Se profil
Sjursnes, Birte Johanne Førsteamanuensis 69608738 47262307 Visittkort birte.j.sjursnes@hiof.no Se profil
Storbakk, Norunn Konstanse Førsteamanuensis 69608739 Visittkort norunn.k.storbakk@hiof.no Se profil
Sture, Bjørn Halvor Høgskolelektor 46683781 Visittkort bjorn.h.sture@hiof.no Se profil
Szczotok, Anna Stipendiat Visittkort anna.szczotok@hiof.no Se profil
Thorsrud, Mikjel Førsteamanuensis 69608740 Visittkort mikjel.thorsrud@hiof.no Se profil
Tolsby, June Førsteamanuensis 69608676 +4792603618 Visittkort june.tolsby@hiof.no Se profil
Torgersen, Geir Høgskolelektor 69608670 48350480 Visittkort geir.torgersen@hiof.no Se profil
Vaslestad, Jan Professor 69608671 Visittkort jan.vaslestad@hiof.no Se profil
Wang, Litian Professor 69608675 47288765 Visittkort litian.wang@hiof.no Se profil
Winther, Rune Førsteamanuensis Visittkort rune.winther@hiof.no Se profil
Wu, Hong Førsteamanuensis 69608777 Visittkort hong.wu@hiof.no Se profil
Xu, Rudi Yi Avdelingsingeniør 69608674 Visittkort rudi.y.xu@hiof.no Se profil
Øby, Elise Studieleder 69608804 91747727 Visittkort elise.oby@hiof.no Se profil
Østenby, Arne Johan Overingeniør 69608743 913 87 110 Visittkort arne.j.ostenby@hiof.no Se profil