Kontakt oss

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Emini, Ahmet Førstekonsulent 69608095 47371584 Visittkort ahmet.emini@hiof.no Se profil
Henriksen, Miriam Førstekonsulent 69608093 97953353 Visittkort miriam.henriksen@hiof.no Se profil
Holm, Carina Førstekonsulent 69608868 95793279 Visittkort carina.holm@hiof.no Se profil
Knoph, Bjørg Helene Rådgiver 69608829 412 53 193 Visittkort bjorg.knoph@hiof.no Se profil
Olsen, Ted Rådgiver 69608092 90918958 Visittkort ted.olsen@hiof.no Se profil
Pedersen, Marianne Rådgiver 69608894 90 52 50 75 Visittkort marianne.pedersen@hiof.no Se profil
Serrano-Fladberg, Antonella Maureen Førstekonsulent 69608096 Visittkort antonella.m.serrano-fladberg@hiof.no Se profil
Skaug, Morten Avdelingsdirektør 69608091 404 71 201 Visittkort morten.skaug@hiof.no Se profil
Smith, Tina Cathrine Førstekonsulent 69608094 Visittkort tina.c.smith@hiof.no Se profil