Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Dahl, Annette Veberg Studieleder 69608803 95732371 Visittkort annette.v.dahl@hiof.no Se profil
Dahl, Mette Lundstrøm Høgskolelektor 69608673 91122163 Visittkort mette.l.dahl@hiof.no Se profil
Dalset, Marit Høgskolelektor 69608192 913 50 665 Visittkort marit.dalset@hiof.no Se profil
Davidsen, Bjørn-Ivar Professor 69608254 Visittkort bjorn.i.davidsen@hiof.no Se profil
Del Busso, Lilliana Andrea Førsteamanuensis 69608826 Visittkort lilliana.a.busso@hiof.no Se profil
Duckworth, Melanie Ruth Førsteamanuensis Visittkort melanie.duckworth@hiof.no Se profil
Duesund, Rita Seniorkonsulent 69608026 +47 91552335 Visittkort rita.duesund@hiof.no Se profil
Dursun, Kamil Mustafa Dekan 69608805 91825363 Visittkort kamil.dursun@hiof.no Se profil
Dybvik, Kjell-Arne Førstelektor 69608856 48074723 Visittkort kjell.a.dybvik@hiof.no Se profil
Dybvik, Hanne Universitetsbibliotekar 69608705 90079846 Visittkort hanne.dybvik@hiof.no Se profil
Dybvikstrand, Trine Sofie Høgskolelektor 69608198 99538670 Visittkort trine.s.dybvikstrand@hiof.no Se profil
Dypedahl, Magne Førstelektor 69608162 95134195 Visittkort magne.dypedahl@hiof.no Se profil
Dyrnes, Eva Martinsen Høgskolelektor 69608104 Visittkort eva.m.dyrnes@hiof.no Se profil