Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Karadaki, Hoger Amin Høgskolelektor 69608792 Visittkort hoger.a.karadaki@hiof.no Se profil
Karim, Mohammed Qassem Overingeniør 69608038 Visittkort mohammed.q.karim@hiof.no Se profil
Karlberg, Nina Marie Sekretær 69608288 Visittkort nina.m.karlberg@hiof.no Se profil
Karlsen, Kristine Høeg Førstelektor 69608290 95052733 Visittkort kristine.h.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Jannicke Førsteamanuensis Visittkort jannicke.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Joakim Høgskolelektor 69608289 90840400 Visittkort joakim.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Trine Kristin Tingelholm Hovedbibliotekar 69608706 94364433 Visittkort trine.k.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Martha Bjørhovde Førstekonsulent 69608378 Visittkort martha.b.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Nina Kristin Renholdsbetjent Visittkort nina.k.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsen, Adeline Bøhn Seniorkonsulent 69608870 Visittkort adeline.b.karlsen@hiof.no Se profil
Karlsson, Jan Christer Professor +4670-5606509 Visittkort jan.c.karlsson@hiof.no Se profil
Kaufmann, Odd Tore Førsteamanuensis 69608292 Visittkort odd.t.kaufmann@hiof.no Se profil
Kelly, Wayne Høgskolelektor Visittkort wayne.kelly@hiof.no Se profil
King, Roswitha Maria Berta Førsteamanuensis 69608293 Visittkort roswitha.m.king@hiof.no Se profil
Kipphoff, Karen Erika Earle Professor 69608663 Visittkort karen.e.kipphoff@hiof.no Se profil
Kirchhoff, Jørg Werner Førsteamanuensis 69608699 +47 696 08 699 Visittkort jorg.w.kirchhoff@hiof.no Se profil
Kivedal, Bjørnar Karlsen Førsteamanuensis 69608294 Visittkort bjornar.k.kivedal@hiof.no Se profil
Kjendal, Lill Monica Bjørnø Førstekonsulent 69608390 Visittkort lill.m.kjendal@hiof.no Se profil
Kjersem, Tone Rådgiver 69608017 Visittkort tone.kjersem@hiof.no Se profil
Kjølaas, Kjell Ove Rådgiver 69608012 Visittkort kjell.o.kjolaas@hiof.no Se profil
Kjøniksen, Anna-Lena Professor 69608729 91991942 Visittkort anna.l.kjoniksen@hiof.no Se profil
Knoph, Bjørg Helene Rådgiver 69608829 412 53 193 Visittkort bjorg.knoph@hiof.no Se profil
Knudsen, Lars Emil Skrimstad Høgskolelektor 69608424 91684545 Visittkort lars.e.knudsen@hiof.no Se profil
Knudsen, Ulf Tekniker 69608686 97957377 Visittkort ulf.knudsen@hiof.no Se profil
Knudsen, Ragnar Rådgiver 69608167 Visittkort ragnar.knudsen@hiof.no Se profil
Knudsen, Lena Rådgiver 69608379 Visittkort lena.knudsen@hiof.no Se profil
Knutsen, Karen S Patrick Professor 69608144 Visittkort karen.knutsen@hiof.no Se profil
Korseberg, Karl-Arne Næss Høgskolelektor 69608187 Visittkort karl.a.korseberg@hiof.no Se profil
Kristensen, Tine Sønderby Rådgiver 69608380 Visittkort tine.s.kristensen@hiof.no Se profil
Kristensen, Elin Gunby Førstekonsulent 69608761 Visittkort elin.g.kristensen@hiof.no Se profil
Kristiansen, Monica Lind Studieleder 69608298 40870335 Visittkort monica.kristiansen@hiof.no Se profil
Kristoffersen, Nina M. J. Førsteamanuensis 69608833 41229262 Visittkort nina.m.kristoffersen@hiof.no Se profil
Kristoffersen, Håkon Overingeniør 69608877 Visittkort hakon.kristoffersen@hiof.no Se profil
Kro, Tore August Førsteamanuensis 69608730 90022321 Visittkort tore.a.kro@hiof.no Se profil
Krogh, Einar von Høgskolelektor 69608299 Visittkort einar.v.krogh@hiof.no Se profil
Krossbakken, Einar K Høgskolelektor 69608301 +4791885690 Visittkort einar.k.krossbakken@hiof.no Se profil
Krunic, Dejan Seniorkonsulent 69608689 97796188 Visittkort dejan.krunic@hiof.no Se profil
Kure, Astrid Elisabeth Høgskolelektor 69608302 95786628 Visittkort astrid.e.kure@hiof.no Se profil
Kvam, Sigmund Professor 69608303 Visittkort sigmund.kvam@hiof.no Se profil
Kvifte, Martin Andreas Høgskolelektor Visittkort martin.kvifte@hiof.no Se profil