Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Payne, Tommy Førstekonsulent 69608329 95198140 Visittkort tommy.payne@hiof.no Se profil
Pedersen, Asbjørn Olav Høgskolelektor 69608330 91117118 Visittkort asbjorn.o.pedersen@hiof.no Se profil
Pedersen, Marianne Rådgiver 69608894 90 52 50 75 Visittkort marianne.pedersen@hiof.no Se profil
Persson, Mats Gøran Førsteamanuensis 69608155 40845338 Visittkort mats.persson@hiof.no Se profil
Pettersen, Kaare Torgny Professor 69608814 95244223 Visittkort kaare.t.pettersen@hiof.no Se profil
Pihlstrøm, Jon Førstelektor 69608331 482 66 133 Visittkort jon.pihlstrom@hiof.no Se profil
Pihlstrøm, Siri Anne Bibliotekar 69608067 Visittkort siri.a.pihlstrom@hiof.no Se profil
Pilehvar, Shima Stipendiat 69608679 Visittkort shima.pilehvar@hiof.no Se profil
Prum, Neth Long Bibliotekar 69608068 8068 Visittkort neth.l.prum@hiof.no Se profil
Puvatcha, Marianne Høgskolelektor 69608119 48212995 Visittkort marianne.puvatcha@hiof.no Se profil