Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Saleh, Sikander Avdelingsingeniør 69608719 41262464 Visittkort sikander.saleh@hiof.no Se profil
Samuelsen, Terje Høgskolelektor 69608338 95904650 Visittkort terje.samuelsen@hiof.no Se profil
Samuelsen, Finn Førstelektor 69608801 99742052 Visittkort finn.samuelsen@hiof.no Se profil
Sandholdt, Chomphunut Renholdsbetjent Visittkort chomphunut.sandholdt@hiof.no Se profil
SandstrøCm, Henning E. Professor 69608000 Visittkort henning.e.sandstrom@hiof.no Se profil
Sandvik, Ninni Dosent 69608339 Visittkort ninni.sandvik@hiof.no Se profil
Sanfèlix, Susana Garcia Stipendiat 69608678 Visittkort susana.g.sanfelix@hiof.no Se profil
Schewe, Theo Førstelektor 69608153 92811665 Visittkort theo.schewe@hiof.no Se profil
Schjetne, Espen Førsteamanuensis 69608115 99104269 Visittkort espen.schjetne@hiof.no Se profil
Sekkelsten, Linda Margrethe Overingeniør 69608037 95897921 (jobb) Visittkort linda.sekkelsten@hiof.no Se profil
Serrano-Fladberg, Antonella Maureen Førstekonsulent 69608096 Visittkort antonella.m.serrano-fladberg@hiof.no Se profil
Shahraki, Amin Stipendiat 69608184 Visittkort amin.shahraki@hiof.no Se profil
Shawali, Jehan Førstekonsulent 69608151 Visittkort jehan.shawali@hiof.no Se profil
Simensen, Hege Høgskolelektor 69608784 Visittkort hege.simensen@hiof.no Se profil
Sjursnes, Birte Johanne Førsteamanuensis 69608738 47262307 Visittkort birte.j.sjursnes@hiof.no Se profil
Skaarer, Siv Konsulent 69608157 Visittkort siv.skaarer@hiof.no Se profil
Skauen, Unni Anita Førstekonsulent Visittkort unni.a.skauen@hiof.no Se profil
Skaug, Arne Førstelektor 69608173 911 69 495 Visittkort arne.skaug@hiof.no Se profil
Skaug, Eli-Anne Høgskolelektor 69608824 Visittkort eli.a.skaug@hiof.no Se profil
Skaug, Morten Avdelingsdirektør 69608091 404 71 201 Visittkort morten.skaug@hiof.no Se profil
Skinnarland, Sol Førsteamanuensis Visittkort sol.skinnarland@hiof.no Se profil
Skjeklesæter, Elin Sørum Stipendiat 69608172 90954282 Visittkort elin.s.skjeklesater@hiof.no Se profil
Skjerve, Petter Høgskolelærer/øvings 69608703 Visittkort petter.skjerve@hiof.no Se profil
Skjerve, Fredrik Sekretær Visittkort fredrik.skjerve@hiof.no Se profil
Skogmann, Frode Willy Rådgiver 69608382 Visittkort frode.w.skogmann@hiof.no Se profil
Skorstad, Egil J. Professor 69608000 Visittkort egil.skorstad@hiof.no Se profil
Skråning, Tone Rådgiver 69608135 Visittkort tone.skraning@hiof.no Se profil
Skumsnes, Anne Marit Førstelektor 69608340 45859686 Visittkort anne.m.skumsnes@hiof.no Se profil
Sletten, Marina Stipendiat 69608884 Visittkort marina.sletten@hiof.no Se profil
Smirnova, Tatiana Iosifovna Renholdsbetjent Visittkort tatiana.i.smirnova@hiof.no Se profil
Smith, Tina Cathrine Førstekonsulent 69608094 Visittkort tina.c.smith@hiof.no Se profil
Solberg, Sunniva Førstekonsulent 69608661 41642998 Visittkort sunniva.solberg@hiof.no Se profil
Solfjeld, Kåre Professor 69608341 91530530 Visittkort kare.solfjeld@hiof.no Se profil
Solli, Åsmund Førstekonsulent 69608137 Visittkort asmund.solli@hiof.no Se profil
Spernes, Kari Iren Førstelektor 69608343 917 21 178 Visittkort kari.i.spernes@hiof.no Se profil
Spondalen, Lisbeth Førstekonsulent 69608866 Visittkort lisbeth.spondalen@hiof.no Se profil
Stafne, Carita Hannele Førstesekretær 69608750 Visittkort carita.h.stafne@hiof.no Se profil
Steinsholt, Kjetil Professor Visittkort kjetil.steinsholt@hiof.no Se profil
Stensrud, Monica Høgskolelektor 98447439 Visittkort monica.stensrud@hiof.no Se profil
Stigberg, Susanne Koch Stipendiat 69608344 Visittkort susanne.k.stigberg@hiof.no Se profil
Stjernholm, Karine Førsteamanuensis 69608306 93235545 Visittkort karine.stjernholm@hiof.no Se profil
Stokke, Karin Margrete Rådgiver 69608169 Visittkort karin.m.stokke@hiof.no Se profil
Storås, Gaute Avdelingsdirektør 69608015 40053982 Visittkort gaute.storas@hiof.no Se profil
Storbakk, Norunn Konstanse Førsteamanuensis 69608739 Visittkort norunn.k.storbakk@hiof.no Se profil
Stordahl, Ingunn Konsulent 69608383 Visittkort ingunn.stordahl@hiof.no Se profil
Strand, Erling Petter Høgskolelektor 69608345 92268256 Visittkort erling.p.strand@hiof.no Se profil
Strand, Solgunn Overingeniør 69608044 950 76 615 Visittkort solgunn.strand@hiof.no Se profil
Sträng, Dan Roger Professor 69608346 +46(0)702014370 Visittkort dan.r.strang@hiof.no Se profil
Strøm, Aud Renholdsbetjent Visittkort aud.strom@hiof.no Se profil
Sture, Bjørn Halvor Høgskolelektor 46683781 Visittkort bjorn.h.sture@hiof.no Se profil
Svalastog, Anna Lydia Professor 69608819 +47-46904600 Visittkort anna.l.svalastog@hiof.no Se profil
Svanberg, Ray Høgskolelektor 69608000 412 72 408 Visittkort ray.svanberg@hiof.no Se profil
Sveen, Ole Førstelektor 69608131 Visittkort ole.sveen@hiof.no Se profil
Svenhard, Britt Wenche Førstelektor 69608348 Visittkort britt.w.svenhard@hiof.no Se profil
Sværi, Sander Josephson Førsteamanuensis Visittkort sander.j.svari@hiof.no Se profil
Sydvold, Andrea Berg Rådgiver 69608349 Visittkort andrea.b.sydvold@hiof.no Se profil
Syvertsen, Carsten M Førsteamanuensis 69608350 Visittkort carsten.m.syvertsen@hiof.no Se profil
Szczotok, Anna Stipendiat Visittkort anna.szczotok@hiof.no Se profil
Sæthern, Beate Brevik Høgskolelektor 69608785 97119398 Visittkort beate.b.sathern@hiof.no Se profil
Sætra, Henrik Skaug Høgskolelektor 69608118 Visittkort henrik.satra@hiof.no Se profil
Søfteland, Åshild Førsteamanuensis 69608351 98473790 Visittkort ashild.softeland@hiof.no Se profil
Sørensen, Charlotte Stipendiat 69608171 90012186 Visittkort charlotte.sorensen@hiof.no Se profil
Sørhaug, Christian Førsteamanuensis 69608772 +4792210819 Visittkort christian.sorhaug@hiof.no Se profil
Sørlie, Ted Magnus Overingeniør 69608040 Visittkort ted.m.sorlie@hiof.no Se profil
Sørmo, Dag Førstelektor 69608116 413 25 214 Visittkort dag.sormo@hiof.no Se profil
Sørsdahl, Irene Haugland Førstekonsulent 69608849 Visittkort irene.h.sorsdahl@hiof.no Se profil
Sørum, Tove Førstekonsulent 69608384 Visittkort tove.sorum@hiof.no Se profil