Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Tangen, Steffen Høgskolelektor 69608117 92661558 Visittkort steffen.tangen@hiof.no Se profil
Tangnæs, Elin Høgskolelektor 69608794 90199419 Visittkort elin.tangnas@hiof.no Se profil
Teigen, Espen Avdelingsingeniør 69608417 92403040 Visittkort espen.teigen@hiof.no Se profil
Telhaug, Gro Rådgiver 69608385 Visittkort gro.telhaug@hiof.no Se profil
Thingnes, Josef Førsteamanuensis 69608391 +47 90206836 Visittkort josef.thingnes@hiof.no Se profil
Thomas, Andrew John Førsteamanuensis 69608212 97190742 Visittkort andrew.thomas@hiof.no Se profil
Thoresen, Janne Kari Sekretær 69608386 Visittkort janne.k.thoresen@hiof.no Se profil
Thorsrud, Mikjel Førsteamanuensis 69608740 Visittkort mikjel.thorsrud@hiof.no Se profil
Tjøstolvsen, Inger Marie Førstelektor 69608749 Visittkort inger.m.tjostolvsen@hiof.no Se profil
Tobiassen, Roald Dosent 69608352 971 56 613 Visittkort roald.tobiassen@hiof.no Se profil
Toft, Solveig Høgskolelektor 69608353 412 26 901 Visittkort solveig.toft@hiof.no Se profil
Tolfsen, Lena Therese Rådgiver 69608387 94786433 (privat) Visittkort lena.t.tolfsen@hiof.no Se profil
Tollefsen, Birger Førstelektor 69608159 924 47 161 Visittkort birger.tollefsen@hiof.no Se profil
Tolo, Kathrine Professor 69608658 41292919 Visittkort kathrine.tolo@hiof.no Se profil
Tolsby, Håkon Lofthus Høgskolelektor 69608354 92411412 Visittkort hakon.l.tolsby@hiof.no Se profil
Tolsby, June Førsteamanuensis 69608676 +4792603618 Visittkort june.tolsby@hiof.no Se profil
Tomren, Tom Sverre Førsteamanuensis 69608188 Visittkort tom.s.tomren@hiof.no Se profil
Tonholm, Trude Høgskolelektor 69608839 40287275 Visittkort trude.tonholm@hiof.no Se profil
Tordal, Solveig Sekretær 69608355 90503127 Visittkort solveig.tordal@hiof.no Se profil
Torgersen, Geir Høgskolelektor 69608670 48350480 Visittkort geir.torgersen@hiof.no Se profil
Torjusen, Gro Rådgiver 69608166 Visittkort gro.torjusen@hiof.no Se profil
Tveit, Caroline Konsulent 69608025 Visittkort caroline.tveit@hiof.no Se profil
Tvete, Anne Regine Høgskolelektor 69608847 Visittkort anne.r.tvete@hiof.no Se profil
Tvete, Liv Solveig Høgskolelektor 69608790 97763061 Visittkort liv.s.tvete@hiof.no Se profil
Tveter, Rikke Therese Førstesekretær 69608357 Visittkort rikke.t.tveter@hiof.no Se profil
Tymczuk, Victor Høgskolelektor 69608170 930 22 727 Visittkort victor.tymczuk@hiof.no Se profil
Tønnesen, Heidi Sandtangen Førstekonsulent 69608024 92681412 Visittkort heidi.s.tonnesen@hiof.no Se profil