Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Nagel, Ilka Høgskolelektor 69608197 Visittkort ilka.nagel@hiof.no Se profil
Nätt, Tom Heine Førstelektor 69608325 92012120 Visittkort tom.h.natt@hiof.no Se profil
Nawaz, Shah Førsteamanuensis 69608734 91184483 Visittkort shah.nawaz@hiof.no Se profil
Negaard, Arve Dekan 69608857 90647670 Visittkort arve.negaard@hiof.no Se profil
Nielsen, Leif Martin Overingeniør 69608036 Visittkort leif.m.nielsen@hiof.no Se profil
Nielsen, Cecilie Klaunes Rådgiver 69608885 Visittkort cecilie.k.nielsen@hiof.no Se profil
Nilsen, Sigurd Roger Studieleder 69608766 90097606 Visittkort sigurd.r.nilsen@hiof.no Se profil
Nilsen, Per Erik Skogh Høgskolelektor 69608735 47288523 Visittkort per.e.nilsen@hiof.no Se profil
Nilsen, Rino Overingeniør 69608773 +4740203738 Visittkort rino.nilsen@hiof.no Se profil
Nilsen, Tommy Renholdsbetjent 407 571 89 Visittkort tommy.nilsen@hiof.no Se profil
Nohr, Magnus Høgskolelektor 69608321 Visittkort magnus.nohr@hiof.no Se profil
Nolet, Ronald Førstelektor 69608125 481 40 054 Visittkort ronald.nolet@hiof.no Se profil
Nord, Joachim Fagarbeider m/fagbre 69608051 Visittkort joachim.nord@hiof.no Se profil
Nordahl, Knut-Walther Rådgiver 69608176 Visittkort knut.w.nordahl@hiof.no Se profil
Nordbakke, Monica Høgskolelektor 69608322 Visittkort monica.nordbakke@hiof.no Se profil
Nordby, Reidar Johannes Høgskolelektor 69608736 90530571 Visittkort reidar.j.nordby@hiof.no Se profil
Nordgren, Mona Høgskolelektor 69608123 976 77 167 Visittkort mona.nordgren@hiof.no Se profil
Nordrum, Lene Høgskolelærer/øvings Visittkort lene.nordrum@hiof.no Se profil
Norheim, Else Helene Hovedbibliotekar 69608066 48089277 Visittkort else.h.norheim@hiof.no Se profil
Norvald, Egil Førstelektor 69608323 97748588 Visittkort egil.norvald@hiof.no Se profil
Nygaard, Anne Mette Høgskolelektor 69608820 99552152 Visittkort anne.m.nygaard@hiof.no Se profil
Nygård, Wibeche Konsulent 69608752 Visittkort wibeche.nygard@hiof.no Se profil
Nyhus, Mette Røe Førstelektor 69608113 976 32 360 Visittkort mette.r.nyhus@hiof.no Se profil
Nærby, Bjørn-Erik Overingeniør 69608878 Visittkort bjorn.e.narby@hiof.no Se profil
Næsje, Ragnhild Louise Høgskolelektor 69608191 Visittkort ragnhild.l.nasje@hiof.no Se profil