Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Wagner, Johanna Mary Førsteamanuensis 69608361 Visittkort johanna.m.wagner@hiof.no Se profil
Waleur, Karin Merethe Høgskolelektor 69608796 Visittkort karin.m.waleur@hiof.no Se profil
Waleur, Kirsten Førstekonsulent 69608362 Visittkort kirsten.waleur@hiof.no Se profil
Wang, Litian Professor 69608675 47288765 Visittkort litian.wang@hiof.no Se profil
Warem, Øystein Sverre Høgskolelektor 69608364 90970486 Visittkort oystein.warem@hiof.no Se profil
Wathne, Kjetil Førsteamanuensis 69608758 Visittkort kjetil.wathne@hiof.no Se profil
Wenstøb, Bengt Morten Maximilian Høgskolelektor 93026639 Visittkort bengt.m.wenstob@hiof.no Se profil
Wevling, Astrid Høgskolelektor 69608822 +4790752541 Visittkort astrid.wevling@hiof.no Se profil
Wik, Wenke Elisabeth Moseby Renholdsbetjent Visittkort wenke.e.wik@hiof.no Se profil
Wilhelmsen, Valbona Sabedini Seniorkonsulent 69608389 Visittkort valbona.s.wilhelmsen@hiof.no Se profil
Wille, Hans Petter Førsteamanuensis 69608000 917 28 437 Visittkort hans.p.wille@hiof.no Se profil
Winman, Thomas Førsteamanuensis Visittkort thomas.winman@hiof.no Se profil
Winther, Rune Førsteamanuensis Visittkort rune.winther@hiof.no Se profil
Wu, Hong Førsteamanuensis 69608777 Visittkort hong.wu@hiof.no Se profil