Kompetansesøk

Treffene viser ansatte med fagområde tilhørende følgende enheter: Alle avdelinger

Navn Stilling Avdeling Ekspertkommentator Visittkort Epost  
    Afdal, Geir Professor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard geir.afdal@hiof.no Se profil
    Andreassen, Rune Professor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard rune.andreassen@hiof.no Se profil
    Arnesen, Anne-Lise Professor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard anne.l.arnesen@hiof.no Se profil
    Arntzen, Ragnar Dosent Avdeling for lærerutdanning Ja VCard ragnar.arntzen@hiof.no Se profil
    Asmyhr, Morten Førstelektor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard morten.asmyhr@hiof.no Se profil
    Avias, Andre Dosent Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard andre.avias@hiof.no Se profil
    Båtvik, Jan Ingar Iversen Førstelektor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard jan.i.batvik@hiof.no Se profil
    Bjørke, Camilla Førstelektor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard camilla.bjorke@hiof.no Se profil
    Borgebund, Harald Førsteamanuensis Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard harald.borgebund@hiof.no Se profil
    Borgli, Vigdis Camilla Bibliotekar Bibliotek Ja VCard vigdis.c.borgli@hiof.no Se profil
    Brottveit, Gudrun Førsteamanuensis Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard gudrun.brottveit@hiof.no Se profil
    Colomo-Palacios, Ricardo Professor Avdeling for informasjonsteknologi Ja VCard ricardo.colomo-palacios@hiof.no Se profil
    Ely Seidman, Karmenlara Professor Akademi for scenekunst Ja VCard karmenlara.e.seidman@hiof.no Se profil
    Engen, Tore Petter Informasjonssjef Markeds- og kommunikasjonsenheten Ja VCard tore.p.engen@hiof.no Se profil
    Eriksen, Marit Førsteamanuensis Avdeling for lærerutdanning Ja VCard marit.eriksen@hiof.no Se profil
    Ese, Jo Studieleder Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard jo.ese@hiof.no Se profil
    Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis Avdeling for ingeniørfag Ja VCard ole.k.forrisdahl@hiof.no Se profil
    Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard frode.haaland@hiof.no Se profil
    Hagen, Unni Dekan Avdeling for lærerutdanning Ja VCard unni.hagen@hiof.no Se profil
    Heitmann, Trond Høgskolelektor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard trond.heitmann@hiof.no Se profil
    Hjelde, Arnstein Dosent Avdeling for lærerutdanning Ja VCard arnstein.hjelde@hiof.no Se profil
    Holone, Harald Dekan Avdeling for informasjonsteknologi Ja VCard harald.holone@hiof.no Se profil
    Høiberg, Jan Førstelektor Avdeling for informasjonsteknologi Ja VCard jan.hoiberg@hiof.no Se profil
    Isaksen, Ketil Modh Bibliotekar Bibliotek Ja VCard ketil.isaksen@hiof.no Se profil
    Jensen, Roald Dosent Avdeling for lærerutdanning Ja VCard roald.jensen@hiof.no Se profil
    Johnsen, Lasse Høgskolelektor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard lasse.johnsen@hiof.no Se profil
    Kirchhoff, Jørg Werner Førsteamanuensis Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard jorg.w.kirchhoff@hiof.no Se profil
    Kjendal, Lill Monica Bjørnø Førstekonsulent Studiestedsadministrasjon Halden Ja VCard lill.m.kjendal@hiof.no Se profil
    Knutsen, Karen S Patrick Professor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard karen.knutsen@hiof.no Se profil
    Krogh, Einar von Høgskolelektor Avdeling for informasjonsteknologi Ja VCard einar.v.krogh@hiof.no Se profil
    Kvam, Sigmund Professor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard sigmund.kvam@hiof.no Se profil
    Langemeyer, Peter Førsteamanuensis Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard peter.h.langemeyer@hiof.no Se profil
    Løkke, Jon Arne Dosent Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard jon.a.lokke@hiof.no Se profil
    Maktabi, Rania Førsteamanuensis Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard rania.maktabi@hiof.no Se profil
    Mathisen, Jorunn Irene Dosent Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard jorunn.mathisen@hiof.no Se profil
    Mihet, Nicolae Lucian Professor Avdeling for ingeniørfag Ja VCard lucian.mihet@hiof.no Se profil
    Nilsen, Per Erik Skogh Høgskolelektor Avdeling for ingeniørfag Ja VCard per.e.nilsen@hiof.no Se profil
    Nolet, Ronald Førstelektor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard ronald.nolet@hiof.no Se profil
    Nordbakke, Monica Høgskolelektor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard monica.nordbakke@hiof.no Se profil
    Nordgren, Mona Høgskolelektor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard mona.nordgren@hiof.no Se profil
    Olsen, Stein Haugom Dekan Høgskoleledelse med stab Ja VCard stein.h.olsen@hiof.no Se profil
    Orban, Franck Førsteamanuensis Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard franck.orban@hiof.no Se profil
    Oseland, Harald Høgskolelektor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard harald.oseland@hiof.no Se profil
    Pettersen, Kaare Torgny Professor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard kaare.t.pettersen@hiof.no Se profil
    Ramsdal, Helge Normann Professor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard helge.n.ramsdal@hiof.no Se profil
    Ramstad, Mette Førsteamanuensis Avdeling for lærerutdanning Ja VCard mette.ramstad@hiof.no Se profil
    Rolin, Alf Studieleder Avdeling for lærerutdanning Ja VCard alf.rolin@hiof.no Se profil
    SandstrøCm, Henning E. Professor Avdeling for lærerutdanning Ja VCard henning.e.sandstrom@hiof.no Se profil
    Schewe, Theo Førstelektor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard theo.schewe@hiof.no Se profil
    Skorstad, Egil J. Professor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard egil.skorstad@hiof.no Se profil
    Svenhard, Britt Wenche Førstelektor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard britt.w.svenhard@hiof.no Se profil
    Sætra, Henrik Skaug Høgskolelektor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard henrik.satra@hiof.no Se profil
    Thomas, Andrew John Førsteamanuensis Avdeling for lærerutdanning Ja VCard andrew.thomas@hiof.no Se profil
    Thorsrud, Mikjel Førsteamanuensis Avdeling for ingeniørfag Ja VCard mikjel.thorsrud@hiof.no Se profil
    Tobiassen, Roald Dosent Avdeling for lærerutdanning Ja VCard roald.tobiassen@hiof.no Se profil
    Torgersen, Geir Høgskolelektor Avdeling for ingeniørfag Ja VCard geir.torgersen@hiof.no Se profil
    Vesterhus, Sverre Anker Studieleder Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard sverre.vesterhus@hiof.no Se profil
    Vestli, Elin-Sofie Nesje Professor Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag Ja VCard elin.s.vestli@hiof.no Se profil
    Wenstøb, Bengt Morten Maximilian Høgskolelektor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard bengt.m.wenstob@hiof.no Se profil
    Wu, Hong Førsteamanuensis Avdeling for ingeniørfag Ja VCard hong.wu@hiof.no Se profil
    Ørmen, Nita Høgskolelektor Avdeling for helse- og sosialfag Ja VCard nita.ormen@hiof.no Se profil