Nettsider med emneord «Det digitale samfunn»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Professor +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork, digitalisering, samordning, tverffaglig samarbeid, profesjon, organisasjon, ledelse
Bilde av Camilla Martha Ihlebæk Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Lilliana Andrea Del Busso Del Busso, Lilliana Andrea Professor +4769608826 lilliana.a.busso@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Marit Kristine Helgesen Helgesen, Marit Kristine Professor +4769608791 marit.k.helgesen@hiof.no Profesjonalisering, digitalisering, samordning av tjenester, Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Stefan Sütterlin Sütterlin, Stefan Professor +4769608692 stefan.sutterlin@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech, DigiEd
Bilde av Stine Eileen Torp Løkkeberg Løkkeberg, Stine Eileen Torp Førsteamanuensis +4769608795 stine.t.lokkeberg@hiof.no Emotions, Self-critical emotions, domestic violence, death and dying, academic writing, Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Fredrik Andersen Andersen, Fredrik Førsteamanuensis +4769608806 +4795032976 fredrik.andersen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Ricardo Gregorio Lugo Lugo, Ricardo Gregorio Førsteamanuensis +4769608486 ricardo.g.lugo@hiof.no Psykologi, Health, Performance, Sport, Cyber Security, Det digitale samfunn
Bilde av Benjamin James Knox Knox, Benjamin James Førsteamanuensis +4769608677 benjamin.knox@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech, Cyber Security
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Joakim Karlsen Karlsen, Joakim Førsteamanuensis +4769608289 joakim.karlsen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Lars Vidar Magnusson Magnusson, Lars Vidar Førsteamanuensis +4769608312 lars.v.magnusson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Øystein Haugen Haugen, Øystein Professor +4769608146 +4791390914 oystein.haugen@hiof.no Cyber-Physical Systems, Internet of Things, Modeling, UML, SDL, Product Lines, Real-time Systems, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Høgskolelektor +4769608112 marius.geitle@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Susanne Koch Stigberg Stigberg, Susanne Koch Undervisn.leder +4769608344 susanne.k.stigberg@hiof.no Computer Science, Interaction Design, HCI, Digital Fabrikasjon, Programmering i matematikk, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Henrik Skaug Sætra Sætra, Henrik Skaug Førsteamanuensis +4769608118 henrik.satra@hiof.no teknologi, kunstig intelligens, big data, ai, etikk, miljøetikk, filosofi, DigiWork, Det digitale samfunn
Bilde av Hasan Ogul Ogul, Hasan Førsteamanuensis +4746215195 +4746215195 hasan.ogul@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech