Nettsider med emneord «Halden»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergman, Marianne Senior Librarian +4769608068 marianne.bergman@hiof.no Reference desk, Student assistent adviser, Halden
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 +4799615577 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Læreverk, Halden
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Senior Librarian +4769608062 +4799615577 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Library instruction, Reference desk, Halden
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Spesialbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Ledelse, Opphavsrett, Forskningsstøtte, CRIStin, Undervisning, Halden
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Senior Librarian +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Library Instruction, Copyright, Research support, CRIStin, Halden
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Head Librarian / Principal Librarian +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Management, Halden
Bilde av Line Eidstø Eidstø, Line Spesialbibliotekar +4769608073 line.eidsto@hiof.no Halden, Studieverksted
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Databaser, Alma, EndNote, CRIStin, Halden
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Senior Librarian +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Literature search, Information retrieval, Databases, Referencing, Source evaluation, EndNote, CRIStin, Citation analysis, Halden
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Systematiske søk, EndNote, Undervisning, Forskningsstøtte, Halden
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Senior Librarian +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Library instruction, Halden
Bilde av Siri Anne Pihlstrøm Pihlstrøm, Siri Anne Spesialbibliotekar +4769608067 siri.a.pihlstrom@hiof.no Studieverksted, Undervisning, Nettsider, Halden
Bilde av Siri Anne Pihlstrøm Pihlstrøm, Siri Anne Senior Librarian +4769608067 siri.a.pihlstrom@hiof.no Library instruction, Web development, Reference desk, Halden
Bilde av Ole Vanem Vanem, Ole Spesialbibliotekar +4769608071 ole.vanem@hiof.no Nettsider, Opphavsrett, Halden
Bilde av Ole Vanem Vanem, Ole Senior Librarian +4769608071 ole.vanem@hiof.no Web development, Intellectual property rights; Reference Desk, Halden
Bilde av Tatiana Borisovna Volkova Volkova, Tatiana Borisovna Spesialbibliotekar +4769608069 +4799468393 tatiana.b.volkova@hiof.no CRIStin, Alma, Databaser, Statistikk, Tidsskrifter, Halden
Bilde av Tatiana Borisovna Volkova Volkova, Tatiana Borisovna Senior Librarian +4769608069 +4799468393 tatiana.b.volkova@hiof.no Periodicals, CRIStin, Reference desk, Halden
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Spesialbibliotekar +4769608061 annelin.s.aatangen@hiof.no Undervisning, Fjernlån, Opphavsrett, Alma, Halden
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Senior Librarian +4769608061 annelin.s.aatangen@hiof.no Reference desk, Student assistent adviser, Halden