Nettsider med emneord «Halden»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tatiana Borisovna Volkova Volkova, Tatiana Borisovna Senior Librarian +4769608069 tatiana.b.volkova@hiof.no Periodicals, CRIStin, Reference desk, Halden
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Senior Librarian +4769608062 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Library instruction, Reference desk, Halden
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Senior Librarian +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Library Instruction, Research support, CRIStin, Halden
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Senior Librarian +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Literature search, Information retrieval, Databases, Referencing, Source evaluation, EndNote, CRIStin, Citation analysis, Halden
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Senior Librarian +4769608061 annelin.s.aatangen@hiof.no Reference desk, Student assistent adviser, Halden
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Head Librarian / Principal Librarian +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Management, Halden
Bilde av Ole Vanem Vanem, Ole Senior Librarian +4769608071 ole.vanem@hiof.no Web development, Intellectual property rights; Reference Desk, Halden
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Læreverk, Leganto, Halden
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Spesialbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Forskningsstøtte, CRIStin, Leganto, Halden
Bilde av Tatiana Borisovna Volkova Volkova, Tatiana Borisovna Spesialbibliotekar +4769608069 tatiana.b.volkova@hiof.no CRIStin, Alma, Databaser, Statistikk, Tidsskrifter, Halden
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Åpen forskning, Systematiske søk, EndNote, Undervisning, Forskningsstøtte, Halden
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Databaser, Alma, EndNote, CRIStin, Halden
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Spesialbibliotekar +4769608061 annelin.s.aatangen@hiof.no Undervisning, Fjernlån, Litteratursøking, Oria, Alma, Halden
Bilde av Ole Vanem Vanem, Ole Spesialbibliotekar +4769608071 ole.vanem@hiof.no Nettsider, Åpen forskning, Opphavsrett, Halden
Bilde av Samantha Josephine Sulit Nysted Nysted, Samantha Josephine Sulit Spesialbibliotekar +4769608068 samantha.nysted@hiof.no Undervisning, Studieverksted, Halden