Administrativt ansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 13 av 13
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Bibliotekar +4769608062 +4799615577 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Litteratursøk, Kildekritikk, Referanseteknikk
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Bibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Opphavsrett, Forskningsstøtte, CRIStin
Borgli, Vigdis Camilla Bibliotekar +4769608704 vigdis.c.borgli@hiof.no
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Bibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, EndNote, CRIStin, Kildekritikk, Undervisning
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Bibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Kildekritikk, Undervisning for AAIO-studentene, Systematiske søk, Kontaktbibliotekar for forskergruppen PADS
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Bibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Litteratursøk, Databaser, Referanseteknikk, Kildekritikk, EndNote, CRIStin, Siteringsanalyse, Alma
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Bibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Kildekritikk, Systematiske søk, EndNote, Bildebokformidling, Screencast, Opphavsrett
Karlsen, Trine Kristin Tingelholm Hovedbibliotekar +4769608706 trine.k.karlsen@hiof.no
Bilde av Else Helene Norheim Norheim, Else Helene Hovedbibliotekar +4769608066 +4748089277 else.h.norheim@hiof.no
Bilde av Siri Anne Pihlstrøm Pihlstrøm, Siri Anne Bibliotekar +4769608067 siri.a.pihlstrom@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Studieverksted
Rønningen, Unni Bibliotekar +4769608707 unni.ronningen@hiof.no Databaser, e-tidsskrifter, Oria, Alma, fjernlån, erstatningskrav
Volkova, Tatiana Borisovna Bibliotekar +4769608069 +4799468393 tatiana.b.volkova@hiof.no Alma
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Bibliotekar +4769608061 +4791350968 annelin.s.aatangen@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk