Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 49 av 49
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Camilla Anker-Hansen Anker-Hansen, Camilla Førsteamanuensis +4769608624 camilla.anker-hansen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Stipendiat +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no
Bilde av Tina Helene Bunæs Bunæs, Tina Helene Stipendiat +4769608308 tina.h.bunas@hiof.no Spillteknologi, Interaction Design, Communication Design
Bilde av Line Børtveit Børtveit, Line Stipendiat +4769608615 line.bortveit@hiof.no
Bilde av Carina Barbro Bååth Bååth, Carina Barbro Professor +4769608731 carina.b.bath@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Anders Dechsling Dechsling, Anders Stipendiat +4769608782 +4741471185 anders.dechsling@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Lilliana Andrea Del Busso Del Busso, Lilliana Andrea Professor +4769608826 lilliana.a.busso@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Selina Demi Demi, Selina Doctoral Research Fellow selina.demi@hiof.no
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Dekan +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Elia Gabarron Gabarron, Elia Førsteamanuensis +4769608161 elia.gabarron@hiof.no Psykologi, IKT og læring, Forskning, Sosiale og digitale medier forskning, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Doctoral Research Fellow +4769608112 marius.geitle@hiof.no The Digital Society
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Mette Maria Rønsen Gjerskaug Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke, Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Thor-David Halstensen Halstensen, Thor-David Stipendiat +4769608832 +4741330765 thor.d.halstensen@hiof.no
Bilde av Camilla Hardeland Hardeland, Camilla Førsteamanuensis +4769608767 +4792453900 camilla.hardeland@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Øystein Haugen Haugen, Øystein Professor +4769608146 +4791390914 oystein.haugen@hiof.no Cyber-Physical Systems, Internet of Things, Modeling, UML, SDL, Product Lines, Real-time Systems, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Halvdan Gaute Søvik Haugsbakken Haugsbakken, Halvdan Gaute Søvik Førsteamanuensis +4769608462 halvdan.haugsbakken@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Ann Karin Helgesen Helgesen, Ann Karin Professor +4769608838 ann.k.helgesen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Camilla Martha Ihlebæk Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Seniorrådgiver +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Tamara Kalandadze Kalandadze, Tamara Førsteamanuensis +4769608340 tamara.kalandadze@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Alireza Khakpour Khakpour, Alireza Stipendiat alireza.khakpour@hiof.no
Bilde av Minela Kvakic Kvakic, Minela Stipendiat +4769608623 minela.kvakic@hiof.no Barnevern, barnevernsarbeid, digitalisering, bakkebyråkrati
Bilde av An Ngoc Lam Lam, An Ngoc Stipendiat an.n.lam@hiof.no Cyber-Physical Systems, Internet of Things, Modeling, UML, Semantic Web
Bilde av Jens-Patrick Andre Bjerk Langstrand Langstrand, Jens-Patrick Andre Bjerk Stipendiat +4769608268 jens.p.langstrand@hiof.no
Bilde av Ann-Chatrin Linqvist Leonardsen Leonardsen, Ann-Chatrin Linqvist Professor +4769608644 ann.c.leonardsen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Georgios Marentakis Marentakis, Georgios Førsteamanuensis +4769608398 georgios.marentakis@hiof.no HCI, Interaction Design, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Ilka Nagel Nagel, Ilka Stipendiat +4769608197 ilka.nagel@hiof.no Det digitale samfunn, DDS, DigiEd
Bilde av Hoa Thi Nguyen Nguyen, Hoa Thi Stipendiat hoa.nguyen@hiof.no
Bilde av Anders Johan Nordahl-Hansen Nordahl-Hansen, Anders Johan Professor +4769608174 +4740873179 anders.nordahl-hansen@hiof.no Autisme, Autismespekterforstyrrelse, Utviklingsforstyrrelser, Barns Utvikling, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Erlend Ingridsønn Nordrum Nordrum, Erlend Ingridsønn Stipendiat +4769608442 erlend.nordrum@hiof.no
Bilde av Hasan Ogul Ogul, Hasan Førsteamanuensis +4746215195 +4746215195 hasan.ogul@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Maben Rabi Rabi, Maben Professor +4769608206 maben.rabi@hiof.no Cyber-Physical Systems, Networked control, Hybrid systems, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Kazi Shah Nawaz Ripon Ripon, Kazi Shah Nawaz Førsteamanuensis +4769608239 kazi.s.ripon@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Ammar Bahadur Singh Singh, Ammar Bahadur Stipendiat +4769608122 ammar.b.singh@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Ingjerd Skafle Skafle, Ingjerd Stipendiat +4769608654 ingjerd.skafle@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Kirsti-Iren Skovdahl Skovdahl, Kirsti-Iren Prodekan forskning +4769608658 kirsti.i.skovdahl@hiof.no
Bilde av Marina Snipsøyr Sletten Sletten, Marina Snipsøyr Førsteamanuensis +4769608884 marina.sletten@hiof.no
Sorano, Ruslan Stipendiat +4769608426 ruslan.sorano@hiof.no
Bilde av Susanne Koch Stigberg Stigberg, Susanne Koch Undervisn.leder +4769608344 susanne.k.stigberg@hiof.no Computer Science, Interaction Design, HCI, Digital Fabrikasjon, Programmering i matematikk, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Stefan Sütterlin Sütterlin, Stefan Professor +4769608692 stefan.sutterlin@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Eva Marie Toreld Toreld, Eva Marie Stipendiat +4769608726 marie.toreld@hiof.no