Personer - Side 4

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 126
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no
Bilde av Øystein Jensen Jensen, Øystein Høgskolelektor +4769608836 +4747656482 oystein.jensen@hiof.no
Johannessen, Hege Hølmo Førsteamanuensis +4769608713 hege.h.johannessen@hiof.no
Bilde av Ann-Kristin Johansen Johansen, Ann-Kristin Høgskolelektor +4769608798 ann-kristin.johansen@hiof.no
Johansen, Håkon +4790850670 haakonjo@hiof.no
Bilde av Ingunn Johansen Johansen, Ingunn Stipendiat +4769608755 ingunn.johansen@hiof.no
Bilde av Eva-Linn Misje Kaland Kaland, Eva-Linn Misje Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608865 eva.l.kaland@hiof.no
Bilde av Hoger Amin Karadaki Karadaki, Hoger Amin Høgskolelektor +4769608792 hoger.a.karadaki@hiof.no
Bilde av Jörg Werner Kirchhoff Kirchhoff, Jörg Werner Førsteamanuensis +4769608699 jorg.kirchhoff@hiof.no Hjemmebaserte tjenester, Hjemmesykepleie, Uformell omsorg, Sosiale nettverk, Helsetjenestekvalitet, Organisasjonsteori, Kompetanseutvikling, Arbeidslivsforskning, New Public Managment, Profesjonelle Byråkratier, Profesjonssosiologi, Kvalitative metoder, Kvantitative Metoder, Digitaliseringen av helsetjenesten
Bilde av Minela Kvakic Kvakic, Minela Stipendiat +4769608623 minela.kvakic@hiof.no
Bilde av Ann-Chatrin Linqvist Leonardsen Leonardsen, Ann-Chatrin Linqvist Førsteamanuensis +4769608644 ann.c.leonardsen@hiof.no
Bilde av Margret Lepp Lepp, Margret Professor +4769608890 margret.lepp@hiof.no
Bilde av Hadi Strømmen Lile Lile, Hadi Strømmen Førsteamanuensis +4769608768 +4791592963 hadi.s.lile@hiof.no
Bilde av Egil Lyberg Lyberg, Egil Høgskolelektor +4769608793 +4795064241 egil.lyberg@hiof.no
Løken, Therese Dwyer Stipendiat +4769608881 +4792062944 therese.d.loken@hiof.no
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Løkke Løkke, Gunn Elisabeth Haagensen Førstelektor +4769608834 gunn.e.lokke@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Jon Arne Løkke Løkke, Jon Arne Dosent +4769608816 +4797602254 jon.a.lokke@hiof.no
Bilde av Stine Eileen Torp Løkkeberg Løkkeberg, Stine Eileen Torp Førsteamanuensis +4769608795 stine.t.lokkeberg@hiof.no Emotions, Self-critical emotions, domestic violence, death and dying, academic writing