Undervisnings- og forskningsansatte - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 121
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Thor-David Halstensen Halstensen, Thor-David Høgskolelektor +4769608832 +4741330765 thor.d.halstensen@hiof.no
Bilde av Lars Rune Halvorsen Halvorsen, Lars Rune Studieleder +4769608888 +4792099490 lars.r.halvorsen@hiof.no
Bilde av Liv Torill Halvorsrud Halvorsrud, Liv Torill Professor +4769608758 liv.halvorsrud@hiof.no Livskvalitet, kronisk syke, sykepleie, velferdsteknologi
Bilde av Gunnar Vold Hansen Hansen, Gunnar Vold Professor +4769608821 +4795077477 gunnar.v.hansen@hiof.no
Bilde av Heidi Aarum Hansen Hansen, Heidi Aarum Førsteamanuensis +4769608787 +4791738253 hah@hiof.no
Bilde av Mette Tindvik Hansen Hansen, Mette Tindvik Høgskolelektor +4769608886 mette.t.hansen@hiof.no
Bilde av Camilla Hardeland Hardeland, Camilla Førsteamanuensis +4769608767 camilla.hardeland@hiof.no
Bilde av Erna Haug Haug, Erna Førstelektor +4769608893 +4795215694 erna.haug@hiof.no
Haugarvoll, Geir Høgskolelektor +4769608754 geir.haugarvoll@hiof.no
Heiberg, Turid Professor +4769608891 turid.heiberg@hiof.no
Bilde av Trond Heitmann Heitmann, Trond Førsteamanuensis +4769608889 trond.heitmann@hiof.no Sosialt arbeid, folkehelse, Brasil, institusjonell etnografi, sosialantropologi
Bilde av Ann Karin Helgesen Helgesen, Ann Karin Dekan +4769608838 ann.k.helgesen@hiof.no
Bilde av Marit Kristine Helgesen Helgesen, Marit Kristine Professor +4769608791 marit.k.helgesen@hiof.no Profesjonalisering, digitalisering, samordning av tjenester
Bilde av Yngve Herikstad Herikstad, Yngve Høgskolelektor +4769608908 +4799544957 yngve.herikstad@hiof.no
Bilde av Bjørg Elisabeth Hermansen Hermansen, Bjørg Elisabeth Høgskolelektor +4769608716 bjorg.e.hermansen@hiof.no
Hjelmeland, Inger Høgskolelektor +4769608797 inger.hjelmeland@hiof.no
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Huby, Guro Øyen Førsteamanuensis +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Bilde av Gro Merete Høyum Høyum, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no