Undervisnings- og forskningsansatte - Side 4

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 118
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Øystein Jensen Jensen, Øystein Stipendiat +4769608836 +4747656482 oystein.jensen@hiof.no
Johannessen, Hege Hølmo Førsteamanuensis +4769608713 hege.h.johannessen@hiof.no
Johansen, Ann-Kristin Høgskolelektor +4769608798 ann-kristin.johansen@hiof.no
Johansen, Håkon Høgskolelektor haakonjo@hiof.no
Bilde av Ingunn Johansen Johansen, Ingunn Stipendiat +4769608755 ingunn.johansen@hiof.no
Bilde av Eva-Linn Misje Kaland Kaland, Eva-Linn Misje Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608865 eva.l.kaland@hiof.no
Bilde av Hoger Amin Karadaki Karadaki, Hoger Amin Høgskolelektor +4769608792 hoger.a.karadaki@hiof.no
Bilde av Jörg Werner Kirchhoff Kirchhoff, Jörg Werner Førsteamanuensis +4769608699 jorg.kirchhoff@hiof.no Hjemmebaserte tjenester, Hjemmesykepleie, Uformell omsorg, Sosiale nettverk, Helsetjenestekvalitet, Organisasjonsteori, Kompetanseutvikling, Arbeidslivsforskning, New Public Managment, Profesjonelle Byråkratier, Profesjonssosiologi, Kvalitative metoder, Kvantitative Metoder, Digitaliseringen av helsetjenesten
Kristoffersen, Nina M. J. Førsteamanuensis +4769608833 nina.m.kristoffersen@hiof.no
Kvakic, Minela Stipendiat +4769608623 minela.kvakic@hiof.no
Bilde av Ann-Chatrin Linqvist Leonardsen Leonardsen, Ann-Chatrin Linqvist Førsteamanuensis +4769608644 ann.c.leonardsen@hiof.no
Bilde av Margret Lepp Lepp, Margret Professor +4769608890 margret.lepp@hiof.no
Bilde av Hadi Strømmen Lile Lile, Hadi Strømmen Førsteamanuensis +4769608768 hadi.s.lile@hiof.no
Bilde av Egil Lyberg Lyberg, Egil Høgskolelektor +4769608793 +4795064241 egil.lyberg@hiof.no
Løken, Therese Dwyer Stipendiat +4769608881 +4792062944 therese.d.loken@hiof.no
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Løkke Løkke, Gunn Elisabeth Haagensen Førstelektor +4769608834 gunn.e.lokke@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Jon Arne Løkke Løkke, Jon Arne Dosent +4769608816 jon.a.lokke@hiof.no
Bilde av Stine Eileen Torp Løkkeberg Løkkeberg, Stine Eileen Torp Førsteamanuensis +4769608795 stine.t.lokkeberg@hiof.no Emotions, Self-critical emotions, domestic violence, death and dying, academic writing
Mathisen, Therese Fostervold Førsteamanuensis +4769608710 therese.f.mathisen@hiof.no