Undervisnings- og forskningsansatte - Side 2

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 47
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Frode Ramstad Johansen Johansen, Frode Ramstad Førsteamanuensis +4769608672 +4793030885 frode.r.johansen@hiof.no Innovasjon, innovasjonsprosesser, endringsprosesser, digitalisering, prosjektledelse
Bilde av Anna-Lena Kjøniksen Kjøniksen, Anna-Lena Professor +4769608729 +4791991942 anna.l.kjoniksen@hiof.no Polymerer, nanopartikler, kolloider, hydrogeler, betong, geopolymerbetong, reologi, lysspredning
Kro, Tore August Førsteamanuensis +4769608730 +4790022321 tore.a.kro@hiof.no
Bilde av Anette Christensen Lie-Jensen Lie-Jensen, Anette Christensen Høgskolelektor +4769608628 anette.lie-jensen@hiof.no
Bilde av Matthew Patrick James Lynch Lynch, Matthew Patrick James Førsteamanuensis +4769608680 +4795366830 matthew.p.lynch@hiof.no
Mihet, Nicolae Lucian Professor +4769608756 lucian.mihet@hiof.no
Moen, Lisa Marie Høgskolelektor +4769608622 lisa.m.moen@hiof.no
Mordt, Helge Eduard Førsteamanuensis +4769608733 helge.e.mordt@hiof.no
Bilde av Per Erik Skogh Nilsen Nilsen, Per Erik Skogh Høgskolelektor +4769608735 per.e.nilsen@hiof.no kvantemekanikk, partikkelfysikk, CERN, fysikk, fysikkdidaktikk, historie, vitenskapsteori, vitenskapsfilosofi
Bilde av Reidar Johannes Nordby Nordby, Reidar Johannes Høgskolelektor +4769608736 +4790530571 reidar.nordby@hiof.no
Bilde av Shima Pilehvar Pilehvar, Shima Førsteamanuensis +4769608679 shima.pilehvar@hiof.no
Ryne, Kent Gunnar Høgskolelektor +4769608737 kent.ryne@hiof.no
Bilde av Geir Helge Sandsmark Sandsmark, Geir Helge Førsteamanuensis +4769608638 geir.h.sandsmark@hiof.no
Sjursnes, Birte Johanne Førsteamanuensis +4769608738 +4747262307 birte.j.sjursnes@hiof.no
Storbakk, Norunn Konstanse Førsteamanuensis +4769608739 norunn.k.storbakk@hiof.no
Bilde av Linda Syversen Syversen, Linda Høgskolelektor +4769608909 lindasyversen@hiof.no
Bilde av Ole Kristian Thoresen Thoresen, Ole Kristian Høgskolelektor +4769608732 ole.k.thoresen@hiof.no
Bilde av Mikjel Thorsrud Thorsrud, Mikjel Førsteamanuensis +4769608740 mikjel.thorsrud@hiof.no
Bilde av June Merete Solberg Tolsby Tolsby, June Merete Solberg Førsteamanuensis +4769608676 june.tolsby@hiof.no product development, organizational management
Bilde av Jan Vaslestad Vaslestad, Jan Professor +4769608671 +4791344011 jan.vaslestad@hiof.no