Personer - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 140
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Fjellvang, Tormod Egil Høgskolelektor +4769608260 tormod.fjellvang@hiof.no
Forsström, Sanna Erika Høgskolelektor +4769608193 +358407042704 sanna.forsstrom@hiof.no
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Bilde av Elisabeth Giske Giske, Elisabeth Høgskolelektor +4769608266 elisabeth.giske@hiof.no
Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Sigrun Staal Hafstad Hafstad, Sigrun Staal Prosjektleder +4769608209 sigrun.s.hafstad@hiof.no
Bilde av Marianne Hagelia Hagelia, Marianne Høgskolelektor +4769608203 marianne.hagelia@hiof.no
Bilde av Jarl Hagen Hagen, Jarl Studieleder +4769608420 jarl.hagen@hiof.no
Bilde av Camilla Blikstad Halstvedt Halstvedt, Camilla Blikstad Førsteamanuensis +4769608107 +4795882271 camilla.b.halstvedt@hiof.no
Hansen, Ole Henrik Borchgrevink Førstelektor +4769608272 ohh@hiof.no
Bilde av Knut Egil Hanssen Hanssen, Knut Egil Førstelektor +4769608273 knut.e.hanssen@hiof.no
Bilde av Russell Hatami Hatami, Russell Førsteamanuensis +4769608127 russell.hatami@hiof.no
Bilde av Marianne Hatlem Hatlem, Marianne Høgskolelektor +4769608274 marianne.hatlem@hiof.no
Bilde av Morten Helberg Helberg, Morten Høgskolelektor +4769608097 morten.helberg@hiof.no Naturfag
Bilde av Rolf Carsten Henriksen Henriksen, Rolf Carsten Prosjektleder +4769608159 +4790219658 rolf.c.henriksen@hiof.no
Bilde av Marte Karoline Herrebrøden Herrebrøden, Marte Karoline Høgskolelektor +4769608453 +4740220078 marte.herrebroden@hiof.no
Bilde av Arnstein Hjelde Hjelde, Arnstein Dosent +4769608279 arnstein.hjelde@hiof.no