Personer - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 143
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Sanna Erika Forsström Forsström, Sanna Erika Høgskolelektor +4769608193 +358407042704 sanna.forsstrom@hiof.no Programmering i matematikk, matematikkdidaktikk
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Sigrun Staal Hafstad Hafstad, Sigrun Staal Prosjektleder +4769608209 +4795167211 sigrun.s.hafstad@hiof.no
Bilde av Marianne Hagelia Hagelia, Marianne Høgskolelektor +4769608203 marianne.hagelia@hiof.no
Bilde av Jarl Hagen Hagen, Jarl Studieleder +4769608420 jarl.hagen@hiof.no
Bilde av Camilla Blikstad Halstvedt Halstvedt, Camilla Blikstad Førsteamanuensis +4769608107 +4795882271 camilla.b.halstvedt@hiof.no
Bilde av Ole Henrik Borchgrevink Hansen Hansen, Ole Henrik Borchgrevink Førstelektor +4769608272 ohh@hiof.no
Bilde av Knut Egil Hanssen Hanssen, Knut Egil Førstelektor +4769608273 knut.e.hanssen@hiof.no
Bilde av Russell Hatami Hatami, Russell Førsteamanuensis +4769608127 russell.hatami@hiof.no
Bilde av Marianne Hatlem Hatlem, Marianne Høgskolelektor +4769608274 marianne.hatlem@hiof.no
Haugsbakken, Halvdan Førsteamanuensis +4769608462 halvdan.haugsbakken@hiof.no
Bilde av Morten Helberg Helberg, Morten Høgskolelektor +4769608097 morten.helberg@hiof.no Naturfag
Bilde av Marte Karoline Herrebrøden Herrebrøden, Marte Karoline Høgskolelektor +4769608453 +4740220078 marte.herrebroden@hiof.no
Bilde av Arnstein Hjelde Hjelde, Arnstein Dosent +4769608279 arnstein.hjelde@hiof.no
Bilde av Reidun Hoff-Jenssen Hoff-Jenssen, Reidun Høgskolelektor +4769608129 +4748182708 reidun.hoff-jenssen@hiof.no
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no