Personer - Side 6

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 151
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Ronald Erwin Arno Nolet Nolet, Ronald Erwin Arno Førstelektor +4769608125 +4748140054 ronald.nolet@hiof.no Samfunnsfagdidaktikk, studentaktive undervisningsformer, dybdelæring, Tren Tanken.
Bilde av Birgitte Nordahl Husebye Nordahl Husebye, Birgitte Høgskolelektor +4769608130 +4791825072 birgitte.n.husebye@hiof.no
Bilde av Anders Nordahl-Hansen Nordahl-Hansen, Anders Professor +4769608174 +4740873179 anders.nordahl-hansen@hiof.no Autisme, Autismespekterforstyrrelse, Utviklingsforstyrrelser, Barns Utvikling
Bilde av Monica Nordbakke Nordbakke, Monica Høgskolelektor +4769608322 monica.nordbakke@hiof.no matematikk, matematikkdidaktikk
Bilde av Mona Inger Nordgren Nordgren, Mona Inger Høgskolelektor +4769608123 mona.nordgren@hiof.no
Bilde av Catrin Elisabeth Norrby Norrby, Catrin Elisabeth Professor +4769608428 catrin.e.norrby@hiof.no
Nyhus, Mette Røe Førstelektor +4769608113 mette.r.nyhus@hiof.no
Bilde av Ragnhild Louise Næsje Næsje, Ragnhild Louise Høgskolelektor +4769608191 ragnhild.l.nasje@hiof.no
Bilde av Audun Rojahn Olafsen Olafsen, Audun Rojahn Høgskolelektor +4769608326 +4799457074 audun.r.olafsen@hiof.no
Olandersson, Cecilie Høgskolelektor +4769608055 cecilie.olandersson@hiof.no
Olsen, Alexander Høgskolelektor +4769608250 alexander.olsen@hiof.no
Olsson, Liselott Mariett Dosent liselott.m.olsson@hiof.no
Bilde av Harald Oseland Oseland, Harald Høgskolelektor +4769608328 +4741211610 harald.oseland@hiof.no
Bilde av Jon Trygve Pihlstrøm Pihlstrøm, Jon Trygve Førstelektor +4769608331 jon.pihlstrom@hiof.no
Bilde av Hanne Eik Pilskog Pilskog, Hanne Eik Førsteamanuensis +4769608448 hanne.e.pilskog@hiof.no
Bilde av Lin Elisabet Sandhaug Ramberg Ramberg, Lin Elisabet Sandhaug Studieleder +4769608102 lin.e.ramberg@hiof.no
Bilde av Mette Ramstad Ramstad, Mette Førsteamanuensis +4769608332 mette.ramstad@hiof.no
Bilde av Adrian Kristinsønn Rasmussen Rasmussen, Adrian Kristinsønn Høgskolelektor +4769608342 +4745434137 adrian.k.rasmussen@hiof.no Naturfag, Naturfagdidaktikk, Naturfagsdidaktikk, Biologi, Didaktikk, Metakognisjon, Selvregulering
Bilde av Anne Beate Reinertsen Reinertsen, Anne Beate Professor +4769608397 +4792237019 anne.b.reinertsen@hiof.no
Bilde av Heike Angela Rieck Rieck, Heike Angela Høgskolelektor +4769608215 angela.rieck@hiof.no