Personer - Side 7

Søk etter personer

Personer 121 - 140 av 140
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Steinsholt, Kjetil Professor kjetil.steinsholt@hiof.no
Bilde av Henrik Stigberg Stigberg, Henrik Høgskolelektor +4769608256 henrik.stigberg@hiof.no
Bilde av Karine Stjernholm Stjernholm, Karine Førsteamanuensis +4769608306 karine.stjernholm@hiof.no Språk og samfunn, sosiolingvistikk, flerspråklighet, oslomål, østfoldmål, metode, globaliseringsteori, vitenskapsteori
Sträng, Dan Roger Professor +4769608346 +46702014370 dan.r.strang@hiof.no
Sveen, Ole Førstelektor +4769608131 ole.sveen@hiof.no
Bilde av Åshild Søfteland Søfteland, Åshild Førsteamanuensis +4769608351 ashild.softeland@hiof.no
Bilde av Dag Sørmo Sørmo, Dag Førstelektor +4769608116 dag.sormo@hiof.no Kommunikasjon, Atferd, Reflekterende team, skoleutvikling, Veiledning
Bilde av Steffen Tangen Tangen, Steffen Høgskolelektor +4769608117 92661558 steffen.tangen@hiof.no
Bilde av Josef Thingnes Thingnes, Josef Førsteamanuensis +4769608391 +4790206836 josef.thingnes@hiof.no
Bilde av Andrew John Thomas Thomas, Andrew John Førsteamanuensis +4769608212 +4797190742 andrew.thomas@hiof.no Religionspedagogikk, religionsdidaktikk, religion i skolen, kristendommens historie, religionsfilosofi, hellige dårer, språkfilosofi, lærebokforskning, kildebruk i religionsundervisning, teater og medborgerskap, kreativitet, enhetsskolen, inkludering, normalisering
Thorstensen, Jon Sverre Høgskolelektor +4769608430 jon.s.thorstensen@hiof.no
Tobiassen, Roald Dosent +4769608352 roald.tobiassen@hiof.no
Bilde av Solveig Toft Toft, Solveig Høgskolelektor +4769608353 solveig.toft@hiof.no
Tymczuk, Victor Høgskolelektor +4769608170 victor.tymczuk@hiof.no
Bilde av Bente Ulla Ulla, Bente Førsteamanuensis +4769608358 bente.ulla@hiof.no
Vold, Leif Erik Høgskolelektor +4769608360 +46730613491 leif.e.vold@hiof.no
Warem, Øystein Sverre Høgskolelektor +4769608364 oystein.warem@hiof.no
Winman, Thomas Førsteamanuensis thomas.winman@hiof.no
Bilde av Marianne Østli Østli, Marianne Høgskolelektor +4769608367 marianne.ostli@hiof.no
Bilde av Rune Aae Aae, Rune Høgskolelektor +4769608226 +4741011885 rune.aae@hiof.no