Undervisnings- og forskningsansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 144
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no
Bilde av Fred Carlo Andersen Andersen, Fred Carlo Førsteamanuensis +4769608101 fred.c.andersen@hiof.no
Bilde av Marianne Andreassen Andreassen, Marianne Høgskolelektor +4769608119 marianne.andreassen@hiof.no
Bilde av Ulf Rune Andreassen Andreassen, Ulf Rune Professor +4769608231 rune.andreassen@hiof.no
Bilde av Ragnar Arntzen Arntzen, Ragnar Dosent +4769608134 +4799000802 ragnar.arntzen@hiof.no Språk, litteratur, norsk som andrespråk
Bilde av Marcus Axelsson Axelsson, Marcus Førsteamanuensis +4769608347 marcus.axelsson@hiof.no
Bilde av Rolf Kristian Baltzersen Baltzersen, Rolf Kristian Dosent +4769608235 +4741232522 rolf.k.baltzersen@hiof.no
Bilde av Kjartan Belseth Belseth, Kjartan Høgskolelektor +4769608369 +4746684317 kjartan.belseth@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Bosse Bergstedt Bergstedt, Bosse Professor +4769608076 bosse.bergstedt@hiof.no
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Stipendiat +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no
Bjørgul, Ida Marie Næss Høgskolelektor +4769608460 ida.m.bjorgul@hiof.no
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Borgland, Therese Westreng Høgskolelektor +4769608205 therese.w.borgland@hiof.no
Bilde av Johan Per Ivar Bo Bredberg Bredberg, Johan Per Ivar Bo Førsteamanuensis +4769608395 johan.bredberg@hiof.no
Bilde av Barbro Bredesen Opset Bredesen Opset, Barbro Førsteamanuensis +4769608437 +4792828775 barbro.b.opset@hiof.no
Bilde av Natalia Bredrup Bredrup, Natalia Høgskolelektor +4769608162 natalia.bredrup@hiof.no