Undervisnings- og forskningsansatte - Side 2

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 136
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Martta Brännström Brännström, Martta Høgskolelektor +4769608255 martta.brannstrom@hiof.no
Bråten, Ivar Professor ivar.braten@hiof.no
Bilde av Bjørn Espen Pontus Braaten Braaten, Bjørn Espen Pontus Høgskolelektor +4769608247 +4793425670 espen.braaten@hiof.no
Bilde av Bjørn Øyvinn Bugge Bugge, Bjørn Øyvinn Høgskolelektor +4769608429 bjorn.o.bugge@hiof.no
Bilde av Anders Dechsling Dechsling, Anders Høgskolelektor +4769608782 +4741471185 anders.dechsling@hiof.no
Dybvikstrand, Trine Sofie Høgskolelektor +4769608198 trine.s.dybvikstrand@hiof.no
Bilde av Eva Martinsen Dyrnes Dyrnes, Eva Martinsen Førstelektor +4769608104 eva.m.dyrnes@hiof.no
Bilde av Cathrine Aasgaard Eide Eide, Cathrine Aasgaard Høgskolelektor +4769608447 +4793014932 cathrine.a.eide@hiof.no
Bilde av Kristin Melum Eide Eide, Kristin Melum Professor +4769608441 +4795700040 kristin.m.eide@hiof.no
Bilde av Anders Eilertsen Eilertsen, Anders Høgskolelektor +4769608190 +4741676474 anders.eilertsen@hiof.no
Bilde av Marion Elisenberg Elisenberg, Marion Høgskolelektor +4769608105 marion.elisenberg@hiof.no Digitalisering i begynneropplæringen
Bilde av Øystein Elle Elle, Øystein Førsteamanuensis +4769608108 oystein.elle@hiof.no
Elsness, Turid Fosby Professor emerita +4769608214 turid.f.elsness@hiof.no Turid Fosby Elsness, Turid Elsness, Barnelitteratur, barns skriftspråkutvikling, Nye Zeppelin, Norsk for 1.-4.trinn
Emilsen, Linda Evenstad Stipendiat linda.e.emilsen@hiof.no
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Førsteamanuensis +4769608098 irina.engeness@hiof.no
Bilde av Silje Kathinka Erichsen Erichsen, Silje Kathinka Høgskolelærer/øvings +4769608333 silje.k.erichsen@hiof.no Helsefremmende musikkarbeid, utøvende pianospill, pianoundervisning
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Bilde av Sanna Erika Forsström Forsström, Sanna Erika Høgskolelektor +4769608193 +358407042704 sanna.forsstrom@hiof.no Programmering i matematikk, matematikkdidaktikk
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk