Undervisnings- og forskningsansatte - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 136
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Marianne Hagelia Hagelia, Marianne Høgskolelektor +4769608203 marianne.hagelia@hiof.no
Bilde av Camilla Blikstad Halstvedt Halstvedt, Camilla Blikstad Førsteamanuensis +4769608107 +4795882271 camilla.b.halstvedt@hiof.no
Bilde av Ole Henrik Borchgrevink Hansen Hansen, Ole Henrik Borchgrevink Førstelektor +4769608272 ohh@hiof.no
Bilde av Knut Egil Hanssen Hanssen, Knut Egil Førstelektor +4769608273 knut.e.hanssen@hiof.no
Bilde av Russell Hatami Hatami, Russell Førsteamanuensis +4769608127 russell.hatami@hiof.no
Bilde av Marianne Hatlem Hatlem, Marianne Høgskolelektor +4769608274 marianne.hatlem@hiof.no
Haugsbakken, Halvdan Førsteamanuensis +4769608462 halvdan.haugsbakken@hiof.no
Bilde av Morten Helberg Helberg, Morten Høgskolelektor +4769608097 morten.helberg@hiof.no Naturfag
Bilde av Marte Karoline Herrebrøden Herrebrøden, Marte Karoline Høgskolelektor +4769608453 +4740220078 marte.herrebroden@hiof.no
Bilde av Arnstein Hjelde Hjelde, Arnstein Dosent +4769608279 arnstein.hjelde@hiof.no
Bilde av Reidun Hoff-Jenssen Hoff-Jenssen, Reidun Høgskolelektor +4769608129 +4748182708 reidun.hoff-jenssen@hiof.no
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Bilde av Birgitte Nordahl Husebye Husebye, Birgitte Nordahl Høgskolelektor +4769608130 +4791825072 birgitte.n.husebye@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Gisela Anne-Marie Håkansson Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor +4769608427 gisela.a.hakansson@hiof.no
Haaland, Grete Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf grete.haaland@hiof.no