Undervisnings- og forskningsansatte - Side 6

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 136
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Jon Trygve Pihlstrøm Pihlstrøm, Jon Trygve Førstelektor +4769608331 jon.pihlstrom@hiof.no
Bilde av Hanne Eik Pilskog Pilskog, Hanne Eik Førsteamanuensis +4769608448 hanne.e.pilskog@hiof.no
Bilde av Mette Ramstad Ramstad, Mette Førsteamanuensis +4769608332 mette.ramstad@hiof.no
Bilde av Adrian Kristinsønn Rasmussen Rasmussen, Adrian Kristinsønn Høgskolelektor +4769608342 +4745434137 adrian.k.rasmussen@hiof.no Naturfag, Naturfagdidaktikk, Naturfagsdidaktikk, Biologi, Didaktikk, Metakognisjon, Selvregulering
Bilde av Anne Beate Reinertsen Reinertsen, Anne Beate Professor +4769608397 +4792237019 anne.b.reinertsen@hiof.no
Bilde av Heike Angela Rieck Rieck, Heike Angela Høgskolelektor +4769608215 angela.rieck@hiof.no
Bilde av Ellen Cecilie Romstad Romstad, Ellen Cecilie Høgskolelektor +4769608230 +4795785871 ellen.c.romstad@hiof.no ikt og læring, DeKomp
Bilde av Kari-Mette Rudolph Rudolph, Kari-Mette Høgskolelektor +4769608185 kari.m.rudolph@hiof.no
Ryve, Andreas Professor +4769608204 andreas.ryve@hiof.no
Sachdeva, Shipra Høgskolelektor +4769608433 shipra.sachdeva@hiof.no
Bilde av Ninni Sandvik Sandvik, Ninni Professor +4769608339 +4792421989 ninni.sandvik@hiof.no De yngste barna, kropp, filosofi, kjønn, prosess
Bilde av Espen Schjetne Schjetne, Espen Førsteamanuensis +4769608115 espen.schjetne@hiof.no
Bilde av Sabreen Selvik Selvik, Sabreen Førsteamanuensis +4769608177 +4793899303 sabreen.selvik@hiof.no
Sennerud, Hege Cathrin Høgskolelektor +4769608058 hege.c.sennerud@hiof.no
Bilde av Ammar Bahadur Singh Singh, Ammar Bahadur Høgskolelektor +4769608122 ammar.b.singh@hiof.no
Bilde av Kari Iren Spernes Spernes, Kari Iren Dosent +4769608343 +4791721178 kari.i.spernes@hiof.no
Steinsholt, Kjetil Professor kjetil.steinsholt@hiof.no
Bilde av Henrik Stigberg Stigberg, Henrik Høgskolelektor +4769608256 henrik.stigberg@hiof.no
Bilde av Karine Stjernholm Stjernholm, Karine Førsteamanuensis +4769608306 karine.stjernholm@hiof.no Språk og samfunn, sosiolingvistikk, flerspråklighet, oslomål, østfoldmål, metode, globaliseringsteori, vitenskapsteori
Bilde av Dan Roger Sträng Sträng, Dan Roger Professor +4769608346 +46702014370 dan.r.strang@hiof.no kulturanalyse, aktørberedskap i organisasjoner, organisasjonsutvikling, rådgivning, profesjonsveiledning, Innovasjon