Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 56
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Andreassen Andreassen, Marianne Høgskolelektor +4769608119 marianne.andreassen@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Johan Per Ivar Bo Bredberg Bredberg, Johan Per Ivar Bo Førsteamanuensis +4769608395 johan.bredberg@hiof.no
Bilde av Natalia Bredrup Bredrup, Natalia Høgskolelektor +4769608162 natalia.bredrup@hiof.no
Bilde av Bjørn Espen Pontus Braaten Braaten, Bjørn Espen Pontus Høgskolelektor +4769608247 +4793425670 espen.braaten@hiof.no
Dybo, Tor Professor +4769608445 tor.dybo@hiof.no
Bilde av Trine Sofie Dybvikstrand Dybvikstrand, Trine Sofie Høgskolelektor +4769608198 trine.s.dybvikstrand@hiof.no
Bilde av Øystein Elle Elle, Øystein Førsteamanuensis +4769608108 oystein.elle@hiof.no
Bilde av Silje Kathinka Erichsen Erichsen, Silje Kathinka Høgskolelærer/øvings +4769608472 silje.k.erichsen@hiof.no Helsefremmende musikkarbeid, utøvende pianospill, pianoundervisning
Bilde av Silje Holm Erlandsen Erlandsen, Silje Holm Høgskolelektor +4769608497 silje.h.erlandsen@hiof.no
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Sanna Erika Forsström Forsström, Sanna Erika Førsteamanuensis +4769608193 +4746943272 sanna.forsstrom@hiof.no Programmering i matematikk, matematikkdidaktikk
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk
Hadjerrouit, Said Professor +4769608273 said.hadjerrouit@hiof.no
Bilde av Jarl Hagen Hagen, Jarl Instituttleder +4769608420 jarl.hagen@hiof.no
Bilde av Camilla Blikstad Halstvedt Halstvedt, Camilla Blikstad Førsteamanuensis +4769608107 +4795882271 camilla.b.halstvedt@hiof.no
Bilde av Ole Henrik Borchgrevink Hansen Hansen, Ole Henrik Borchgrevink Førstelektor +4769608272 ohh@hiof.no