Ansatte

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Engen, Tore Petter Informasjonssjef 69608084 907 93 313 Visittkort tore.p.engen@hiof.no Se profil
Fredheim, Nina Skajaa Rådgiver 69608081 93085285 Visittkort nina.s.fredheim@hiof.no Se profil
Halvorsen, Bård Seniorkonsulent 69608082 95409804 Visittkort bard.halvorsen@hiof.no Se profil
Hanssen, Anniken Marie Rådgiver 69608086 Visittkort anniken.m.hanssen@hiof.no Se profil
Hondros, Lilly Alexandra Johannessen Rådgiver 69608182 Visittkort lilly.a.hondros@hiof.no Se profil
Kjersem, Tone Rådgiver 69608017 Visittkort tone.kjersem@hiof.no Se profil
Lindbeck-Dahlstrøm, Kenneth Overingeniør 69608083 Visittkort kenneth.lindbeck-dahlstrom@hiof.no Se profil
Lund, Connie Anette Møller Seniorkonsulent 69608023 95229910 Visittkort connie.a.lund@hiof.no Se profil
Malme, Anne Førstekonsulent 69608014 Visittkort anne.malme@hiof.no Se profil
Røsnæs, Inger Lise E. Rådgiver 69608022 Visittkort inger.l.rosnas@hiof.no Se profil
Storås, Gaute Avdelingsdirektør 69608015 40053982 Visittkort gaute.storas@hiof.no Se profil
Tveit, Caroline Konsulent 69608025 Visittkort caroline.tveit@hiof.no Se profil
Tønnesen, Heidi Sandtangen Førstekonsulent 69608024 92681412 Visittkort heidi.s.tonnesen@hiof.no Se profil