Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver 69608259 Visittkort laila.fagerdal@hiof.no Se profil
Fagerli, Liv Berit Førstelektor 69608696 90993058 Visittkort liv.b.fagerli@hiof.no Se profil
Fange, Kari-Anne Høgskolelektor 69608430 99770836 Visittkort kari.a.fange@hiof.no Se profil
Femdal, Ingrid Høgskolelektor 69608697 Visittkort ingrid.femdal@hiof.no Se profil
Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis 69608808 41520750 Visittkort mona.j.fineide@hiof.no Se profil
Finset, Tim Petterson Tekniker 69608660 Visittkort tim.p.finset@hiof.no Se profil
Fjeld, Hilde Sofie Høgskolelektor Visittkort hilde.s.fjeld@hiof.no Se profil
Fjeldbu, Øyvind Gjems Seniorrådgiver 69608439 Visittkort oyvind.g.fjeldbu@hiof.no Se profil
Fjellvang, Tormod Egil Høgskolelektor 69608260 Visittkort tormod.fjellvang@hiof.no Se profil
Fladeby, Nina Høgskolelektor 69608760 Visittkort nina.fladeby@hiof.no Se profil
Flobak, Arild Aase Seniorkonsulent 69608045 915 94 823 Visittkort arild.a.flobak@hiof.no Se profil
Flote, Geir Høgskolelektor 69608720 Visittkort geir.flote@hiof.no Se profil
Fohr-Prigent, Estelle Høgskolelektor Visittkort estelle.fohr-prigent@hiof.no Se profil
Forsström, Sanna Erika Stipendiat 69608193 Visittkort sanna.forsstrom@hiof.no Se profil
Foss, Pål Yngve Førsteamanuensis 69608213 Visittkort pal.y.foss@hiof.no Se profil
Foss, Espen Marius Førsteamanuensis 69608665 Visittkort espen.m.foss@hiof.no Se profil
Fossbråten, Liv Anne Førstelektor 69608261 905 78 826 Visittkort liv.a.fossbraten@hiof.no Se profil
Fossen, Wenke Elisabeth Høgskolelektor 69608721 Visittkort wenke.e.fossen@hiof.no Se profil
Fredh, Aisa Therese Navarrete Førstekonsulent 69608872 Visittkort aisa.t.fredh@hiof.no Se profil
Fredheim, Nina Skajaa Rådgiver 69608081 93085285 Visittkort nina.s.fredheim@hiof.no Se profil
Fredriksen, Alis Renholdsbetjent Visittkort alis.fredriksen@hiof.no Se profil
Fremmerlid, Ingunn Melleby Rådgiver 69608262 Visittkort ingunn.m.fremmerlid@hiof.no Se profil
Freyr, Tor Førsteamanuensis 69608372 Visittkort tor.freyr@hiof.no Se profil
Fryer, Daniel Lees Høgskolelektor 69608263 Visittkort daniel.l.fryer@hiof.no Se profil
Fugletveit, Ragnhild Høgskolelektor 69608818 Visittkort ragnhild.fugletveit@hiof.no Se profil
Fyhn, Per Gunnar Førsteamanuensis 69608265 93026921 Visittkort per.g.fyhn@hiof.no Se profil
Fyhn, Annie Marie Førstekonsulent 69608264 90175009 Visittkort annie.m.fyhn@hiof.no Se profil
Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis 69608722 97497378 Visittkort ole.k.forrisdahl@hiof.no Se profil