Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Gerdts-Andresen, Tina Høgskolelektor 69608910 Visittkort tina.gerdts-andresen@hiof.no Se profil
Gilstedt, Asbjørn Mandrup Driftstekniker Visittkort asbjorn.m.gilstedt@hiof.no Se profil
Giske, Elisabeth Høgskolelektor 69608266 90668519 Visittkort elisabeth.giske@hiof.no Se profil
Gjeldnes, Carl Morten Direktør 69608007 91396931 Visittkort carl.m.gjeldnes@hiof.no Se profil
Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor 69608842 48100946 Visittkort camilla.gjellebak@hiof.no Se profil
Gluppe, Grete Bibliotekar 69608762 Visittkort grete.gluppe@hiof.no Se profil
Glømmen, Anne Margrethe Høgskolelektor 69608781 98626294 Visittkort anne.m.glommen@hiof.no Se profil
Grandahl, Anne-Mette Lagerholt Førstekonsulent 69608165 47036298 Visittkort anne.m.grandahl@hiof.no Se profil
Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor Visittkort beathe.k.granerud@hiof.no Se profil
Granmo, Sjur Høgskolelektor 69608799 Visittkort sjur.granmo@hiof.no Se profil
Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor 69608765 004748052511 Visittkort anne.g.gregersen@hiof.no Se profil
Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor Visittkort kristine.grinderud@hiof.no Se profil
Grøndahl, Terje Dekan 69608809 +47 92098887 Visittkort terje.grondahl@hiof.no Se profil
Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Førsteamanuensis 69608698 93052634 Visittkort vigdis.a.grondahl@hiof.no Se profil
Grønlien, Heidi Kristine Førsteamanuensis 69608846 95922021 Visittkort heidi.k.gronlien@hiof.no Se profil
Grønlund, Jørgen Henrik Hovde Avdelingsleder 69608085 98831832 Visittkort jorgen.gronlund@hiof.no Se profil
Grønn, Berit Førstelektor Fung. studieleder for språk og nettstudier 69608267 97717752 Visittkort berit.gronn@hiof.no Se profil
Grønneberg, Siv Vea Høgskolelektor 69608783 Visittkort siv.v.gronneberg@hiof.no Se profil
Gudevold, Ann-Christin Renholdsbetjent Visittkort ann.c.gudevold@hiof.no Se profil
Guilloteau, Etienne Frederic Stipendiat Visittkort etienne.f.guilloteau@hiof.no Se profil
Gulbrandsen, Tove Anita Førstelektor 69608807 95277136 Visittkort tove.a.gulbrandsen@hiof.no Se profil
Gulbrandsen, Kjetil Novang Høgskolelektor 69608853 Visittkort kjetil.n.gulbrandsen@hiof.no Se profil
Gundersen, Per Øistein Sjefsingeniør 69608177 93244015 Visittkort per.o.gundersen@hiof.no Se profil
Gundersen, Hege Marie Førstekonsulent 69608376 Visittkort hege.m.gundersen@hiof.no Se profil
Gundersen, Drude Elisabeth Renholdsbetjent Visittkort drude.e.gundersen@hiof.no Se profil