Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Jacobsen, Kjersti Berggraf Dekan 69608283 928 14 475 Visittkort kjersti.b.jacobsen@hiof.no Se profil
Jacobsen, Jon Roger Driftstekniker 69608691 41454320 Visittkort jon.r.jacobsen@hiof.no Se profil
Jakobsen, Linn Grete Førstesekretær 69608776 Visittkort linn.g.jakobsen@hiof.no Se profil
Jamissen, Elise Førstekonsulent 69608284 Visittkort elise.jamissen@hiof.no Se profil
Jansson, Benthe Kolberg Dosent 69608285 91382273 Visittkort benthe.k.jansson@hiof.no Se profil
Jarberg, Geir Overingeniør 69608034 Visittkort geir.jarberg@hiof.no Se profil
Jelsness-Jørgensen, Lars-Petter Prorektor 69608845 47335947 Visittkort lars.p.jelsness-jorgensen@hiof.no Se profil
Jemai, Khaled Ben Latief Førsteamanuensis 69608132 98859675 Visittkort khaled.jemai@hiof.no Se profil
Jensen, Roald Dosent 69608287 93 22 58 30 Visittkort roald.jensen@hiof.no Se profil
Jensen, Magne Skibsted Førstelektor 69608286 +47 402 88 271 Visittkort magne.jensen@hiof.no Se profil
Jensen, Øystein Stipendiat 69608836 Visittkort oystein.jensen@hiof.no Se profil
Johannesen, Nina Førsteamanuensis 69608111 Visittkort nina.johannesen@hiof.no Se profil
Johannessen, May Winnie Renholdsbetjent Visittkort may.w.johannessen@hiof.no Se profil
Johansen, Edith Wegerle Høgskolelektor 41305385 Visittkort edith.w.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Ann-Kristin Høgskolelektor 69608798 40845845 Visittkort ann-kristin.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Ingunn Høgskolelektor 69608755 Visittkort ingunn.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Åge Torbjørn Høgskolelektor 69608727 48249109 Visittkort age.t.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Frode Ramstad Stipendiat 69608672 +47 93030885 Visittkort frode.r.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Ann Kristin Sand Seniorkonsulent 69608181 Visittkort ann.k.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Inger Renholdsbetjent Visittkort inger.johansen@hiof.no Se profil
Johansen, Tone Anette Renholdsbetjent Visittkort tone.a.johansen@hiof.no Se profil
Johansen-SSAF, Ann-Kristin Seniorkonsulent 69608863 Visittkort ann.k.johansen-ssaf@hiof.no Se profil
Johnsen, Lasse Høgskolelektor 69608825 Visittkort lasse.johnsen@hiof.no Se profil
Johnsen, Kjell Erik Bibliotekar 69608065 Visittkort kjell.e.johnsen@hiof.no Se profil
Johnsen, Margrethe Karijord Førstekonsulent 69608168 Visittkort margrethe.k.johnsen@hiof.no Se profil
Jom, Pål Espen Høgskolelektor 69608196 Visittkort pal.jom@hiof.no Se profil
Jonsson, Ivar Professor 69608163 90816864 Visittkort ivar.jonsson@hiof.no Se profil
Juliussen, Kirsti Merethe Rådgiver 69608128 Visittkort kirsti.m.juliussen@hiof.no Se profil
Jørgensen, Annette Maria Myre Professor 69608423 45425395 Visittkort annette.m.jorgensen@hiof.no Se profil