Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Lam, An Ngoc Høgskolelektor 47698444 40641190 Visittkort an.n.lam@hiof.no Se profil
Langdalen, Siri Professor 69608657 91642206 Visittkort siri.langdalen@hiof.no Se profil
Langemeyer, Peter Førsteamanuensis 69608304 Visittkort peter.h.langemeyer@hiof.no Se profil
Larsen, Ann Sofi Førsteamanuensis 69608305 911 46 687 Visittkort ann.s.larsen@hiof.no Se profil
Larsen, Elin Strand Førsteamanuensis 69608178 95973933 Visittkort elin.strand.larsen@hiof.no Se profil
Larsen, Sissel Høgskolelektor 69608731 Visittkort sissel.larsen@hiof.no Se profil
Leick, Birgit Førsteamanuensis 69608426 Visittkort birgit.leick@hiof.no Se profil
Leonardsen, Ann-Chatrin Linqvist Førsteamanuensis 69608644 41668797 Visittkort ann.c.leonardsen@hiof.no Se profil
Lepp, Margret Professor 69608890 Visittkort margret.lepp@hiof.no Se profil
Lile, Hadi Strømmen Førsteamanuensis 69608768 +47 91592963 Visittkort hadi.s.lile@hiof.no Se profil
Lilleby, Petter Senioringeniør 69608874 Visittkort petter.lilleby@hiof.no Se profil
Lindahl, Ellen Irene Renholdsbetjent Visittkort ellen.i.lindahl@hiof.no Se profil
Lindbeck-Dahlstrøm, Kenneth Overingeniør 69608083 Visittkort kenneth.lindbeck-dahlstrom@hiof.no Se profil
Linde, Beth Avdelingsdirektør 69608010 917 94 086 Visittkort beth.linde@hiof.no Se profil
Lindeland, Wenche Kristine Avdelingsingeniør 69608763 92434548 Visittkort wenche.k.lindeland@hiof.no Se profil
Lindh, Kristina Førsteamanuensis 69608381 409 19 950 Visittkort kristina.lindh@hiof.no Se profil
Linnes, Cathrine Førsteamanuensis 69608099 Visittkort cathrine.linnes@hiof.no Se profil
Ludvigsen, Ar Høgskolelektor 69608307 Visittkort ar.ludvigsen@hiof.no Se profil
Lund, Beate Høgskolelektor 69608194 Visittkort beate.lund@hiof.no Se profil
Lund, Connie Anette Møller Seniorkonsulent 69608023 95229910 Visittkort connie.a.lund@hiof.no Se profil
Lunde, Merete Ellen Høgskolelektor 69608103 +4799369023 Visittkort merete.e.lunde@hiof.no Se profil
Lundemo, Frode Førstelektor 69608309 Visittkort frode.lundemo@hiof.no Se profil
Luthen, Geir Sverre Førstelektor 69608310 906 06 629 Visittkort geir.s.luthen@hiof.no Se profil
Lyberg, Egil Høgskolelektor 69608793 95064241 Visittkort egil.lyberg@hiof.no Se profil
Lynch, Matthew Patrick James Stipendiat 69608680 95366830 Visittkort matthew.p.lynch@hiof.no Se profil
Løken, Therese Dwyer Høgskolelektor 69608881 92062944 Visittkort therese.d.loken@hiof.no Se profil
Løken, Tanja Konsulent 69608861 Visittkort tanja.loken@hiof.no Se profil
Løkke, Jon Arne Dosent 69608816 +4797602254 Visittkort jon.a.lokke@hiof.no Se profil
Løkke, Gunn Elisabeth Haagensen Førstelektor 69608834 90071772 Visittkort gunn.e.lokke@hiof.no Se profil
Løkkeberg, Stine Eileen Torp Førsteamanuensis 69608795 416 50 928 Visittkort stine.t.lokkeberg@hiof.no Se profil
Løkkeberg, Nicklas Andre Kvalvik Lærling 69608052 Visittkort nicklas.a.lokkeberg@hiof.no Se profil
Løland, Anne Berit Avdelingsleder 69608687 99232849 Visittkort anne.b.loland@hiof.no Se profil