Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Madsen, Wenche Lisbeth Renholdsbetjent Visittkort wenche.l.madsen@hiof.no Se profil
Magnusson, Lars Vidar Høgskolelektor 69608312 Visittkort lars.v.magnusson@hiof.no Se profil
Maktabi, Rania Førsteamanuensis 69608183 92617382 Visittkort rania.maktabi@hiof.no Se profil
Malme, Anne Førstekonsulent 69608014 Visittkort anne.malme@hiof.no Se profil
Malmquist, Aud Iren Renholdsbetjent Visittkort aud.i.malmquist@hiof.no Se profil
Mandt, Hege Marie Poulaki Stipendiat 69608179 47442313 Visittkort hege.m.mandt@hiof.no Se profil
Mathisen, Jorunn Irene Dosent 69608851 93215226 Visittkort jorunn.mathisen@hiof.no Se profil
Mathisen, Petter Dosent Visittkort petter.mathisen@hiof.no Se profil
Maugesten, Marianne Førstelektor 69608314 907 66 441 Visittkort marianne.maugesten@hiof.no Se profil
Megrund, Kari Høgskolelektor 69608812 Visittkort kari.megrund@hiof.no Se profil
Mellegård, Ingebjørg Merete Førstelektor 69608315 997 49 156 Visittkort ingebjorg.m.mellegard@hiof.no Se profil
Michelsen, Maja Førsteamanuensis 69608316 930 87 531 Visittkort maja.michelsen@hiof.no Se profil
Mihet, Nicolae Lucian Professor 69608756 92271353 Visittkort lucian.mihet@hiof.no Se profil
Mikaelsen, Finn Gunnar Høgskolelektor 69608843 91162512 Visittkort finn.g.mikaelsen@hiof.no Se profil
Misund, Gunnar Førstelektor 69608318 92462431 Visittkort gunnar.misund@hiof.no Se profil
Moe, Pål Kristian Overingeniør 69608039 99281005 Visittkort pal.k.moe@hiof.no Se profil
Moe, Marina Elisabeth Fagarbeider m/fagbre 69608046 Visittkort marina.e.moe@hiof.no Se profil
Moen, Arve Johan Lærling 69608049 Visittkort arve.j.moen@hiof.no Se profil
Moen, Ole Øyvind Høgskolelektor 69608907 Visittkort ole.o.moen@hiof.no Se profil
Mordt, Helge Eduard Førsteamanuensis 69608733 90686990 Visittkort helge.e.mordt@hiof.no Se profil
Moren, Jan Førsteamanuensis 69608319 +47 47884797 Visittkort jan.moren@hiof.no Se profil
Mosfjeld, Inger Martine Høgskolelektor 69608195 Visittkort inger.m.mosfjeld@hiof.no Se profil
Myhre, Kristin Førstelektor 69608701 Visittkort kristin.myhre@hiof.no Se profil
Myklevold, Gro Anita Høgskolelektor 69608320 90790546 Visittkort gro.a.myklevold@hiof.no Se profil
Mælum, Lars Petter Overingeniør 69608041 Visittkort lars.malum@hiof.no Se profil