Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
O'Callaghan, Kjersti Førstekonsulent 69608158 Visittkort kjersti.ocallaghan@hiof.no Se profil
Olafsen, Audun Rojahn Høgskolelektor 69608326 994 57 074 Visittkort audun.r.olafsen@hiof.no Se profil
Olaussen, Gunhild Mathea Stipendiat 69608654 90843365 Visittkort gunhild.m.olaussen@hiof.no Se profil
Olaussen, Irene Felde Rådgiver 69608133 Visittkort irene.f.olaussen@hiof.no Se profil
Olsen, Inger-Lise Høgskolelektor 69608436 Visittkort inger.l.olsen@hiof.no Se profil
Olsen, Brita Fosser Høgskolelektor Visittkort brita.f.olsen@hiof.no Se profil
Olsen, Ted Rådgiver 69608092 90918958 Visittkort ted.olsen@hiof.no Se profil
Olsen, Mette Aschjem Førstesekretær 69608753 41640382 Visittkort mette.a.olsen@hiof.no Se profil
Olsson, Roland Førsteamanuensis 69608327 Visittkort roland.olsson@hiof.no Se profil
Orban, Franck Førsteamanuensis 69608141 47271794 Visittkort franck.orban@hiof.no Se profil
Oseland, Harald Høgskolelektor 69608328 Visittkort harald.oseland@hiof.no Se profil