Alle ansatte ved Høgskolen i Østfold

Velg avdeling for søket.







[ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ G ] [ H ] [ I ] [ J ] [ K ] [ L ] [ M ] [ N ] [ O ] [ P ] [ Q ] [ R ] [ S ] [ T ] [ U ] [ V ] [ W ] [ X ] [ Y ] [ Z ] [ Æ ] [ Ø ] [ Å ]

Gå til søk etter ansatte Gå til søk etter studenter
  Navn Stilling Funksjon Tlf. arbeid  Mobil Last ned visittkort Epost Se profil
Ramberg, Lena Konsulent Visittkort lena.ramberg@hiof.no Se profil
Ramsdal, Helge Normann Professor 69608823 950 68 522 Visittkort helge.n.ramsdal@hiof.no Se profil
Ramstad, Mette Førsteamanuensis 69608332 41 73 99 86 Visittkort mette.ramstad@hiof.no Se profil
Rasmussen, Adrian Kristinsønn Høgskolelektor 69608342 454 34 137 Visittkort adrian.k.rasmussen@hiof.no Se profil
Ravneng, Birgit Helen Dehnes Overingeniør 69608879 92213828 Visittkort birgit.d.ravneng@hiof.no Se profil
Redi, Ruth Elisabeth Zeylon Renholdsbetjent Visittkort ruth.e.redi@hiof.no Se profil
Refshal, Nikolai Sekretær Visittkort nikolai.r.hansen@hiof.no Se profil
Reinertsen, Anne Beate Professor Visittkort anne.b.reinertsen@hiof.no Se profil
Reis, Lena Marie Høgskolelektor 69608666 Visittkort lena.m.reis@hiof.no Se profil
Rekdahl, Merete Chatrin Høgskolelektor +47 416 833 94 Visittkort merete.rekdahl@hiof.no Se profil
Riese, Juliane Førsteamanuensis 69608333 Visittkort juliane.riese@hiof.no Se profil
Ringstad, Øystein Førsteamanuensis 69608844 Visittkort oystein.ringstad@hiof.no Se profil
Risan, Vigdis Renholdsbetjent Visittkort vigdis.risan@hiof.no Se profil
Rolin, Alf Studieleder 69608334 97509421 Visittkort alf.rolin@hiof.no Se profil
Roppestad, Robert Kevin Høgskolelektor 69608335 91870121 Visittkort robert.k.roppestad@hiof.no Se profil
Rudolph, Kari-Mette Høgskolelektor 69608185 Visittkort kari.m.rudolph@hiof.no Se profil
Rummelhoff, Guri Kirsten Rosseland Førstelektor 69608702 +4797798099 Visittkort guri.k.rummelhoff@hiof.no Se profil
Ryne, Kent Gunnar Høgskolelektor 69608737 Visittkort kr@hiof.no Se profil
Rynning, Marjo-Riitta Førsteamanuensis 69608336 Visittkort marjo.r.rynning@hiof.no Se profil
Ryve, Andreas Professor Visittkort andreas.ryve@hiof.no Se profil
Røising, Hanne Schou Førstelektor 69608337 Visittkort hanne.s.roising@hiof.no Se profil
Rønningen, Unni Bibliotekar 69608707 913 35868 Visittkort unni.ronningen@hiof.no Se profil
Røsnæs, Inger Lise E. Rådgiver 69608022 Visittkort inger.l.rosnas@hiof.no Se profil