Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 25
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ager, Elise Mary Løkken Konsulent +4769608229 elise.m.ager@hiof.no
Bergem, Hedvig Maria Rådgiver +4769608862 hedvig.m.bergem@hiof.no
Brattested, Trine-Lise Seniorrådgiver +4769608374 +4741472735 trine.l.brattested@hiof.no
Børresen, Inger Steiner Rådgiver +4769608251 inger.s.borresen@hiof.no Studieutredning og kvalitetssikring
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver +4769608259 laila.fagerdal@hiof.no
Bilde av Arild Aase Flobak Flobak, Arild Aase Seniorkonsulent +4769608045 +4791594823 arild.a.flobak@hiof.no
Bilde av Ingunn Melleby Fremmerlid Fremmerlid, Ingunn Melleby Rådgiver +4769608262 ingunn.m.fremmerlid@hiof.no Studieutredning, kvalitetssikring
Bilde av Hege Marie Gundersen Gundersen, Hege Marie Seniorkonsulent +4769608376 hege.m.gundersen@hiof.no
Høy-Petersen, Ellen Seniorrådgiver +4769608013 +4741699241 ellen.hoy-petersen@hiof.no
Knudsen, Ragnar Seniorrådgiver +4769608167 ragnar.knudsen@hiof.no
Kristensen, Tine Sønderby Rådgiver +4769608380 tine.s.kristensen@hiof.no
Bilde av Beth Linde Linde, Beth Spesialrådgiver +4769608010 +4791794086 beth.linde@hiof.no
Mathisen, Petter Dosent petter.mathisen@hiof.no
Norvang, Rebecca Rådgiver +4769608388 rebecca.norvang@hiof.no
Bilde av Tommy Payne Payne, Tommy Seniorkonsulent +4769608329 tommy.payne@hiof.no
Pettersen, Roar Charles Dosent roar.c.pettersen@hiof.no
Bilde av Hanne Schou Røising Røising, Hanne Schou Førstelektor +4769608337 +4741400657 hanne.s.roising@hiof.no ikt og læring, fleksible studier, digitale verktøy i undervisning
Bilde av Frid Sandmoe Sandmoe, Frid Avdelingsdirektør +4791648882 +4791648882 frid.sandmoe@hiof.no
Shawali, Jehan Rådgiver +4769608151 jehan.shawali@hiof.no
Bilde av Frode Willy Skogmann Skogmann, Frode Willy Seniorrådgiver +4769608382 frode.w.skogmann@hiof.no