Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 17 av 17
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Læreverk, Leganto, Halden
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Spesialbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Bibliometri, CRIStin, Forskningsstøtte, Leganto, Systematiske søk, Halden
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Hovedbibliotekar +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Biblioteksjef
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Spesialbibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Nettsider, CRIStin, Forskningsstøtte, Referanseverktøy, Undervisning, Fredrikstad
Bilde av Kent André Iversen Crantz Crantz, Kent André Iversen Spesialbibliotekar +4769608666 kent.i.crantz@hiof.no CRIStin, Systematiske søk, Åpen forskning, Fredrikstad, Bibliometri
Bilde av Anne-Lise Eng Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar +4769608764 anne.l.eng@hiof.no Studieverksted, Akademisk skriving, Referanseverktøy, Undervisning, Leganto, Fredrikstad
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Spesialbibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Alma, Systematiske søk, Åpen forskning, Databaser, Leganto, Forskningsstøtte, Fredrikstad
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Alma, Bibliometri, Databaser, Referanseverktøy, CRIStin, Halden
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Åpen forskning, Systematiske søk, Referanseverktøy, Undervisning, Forskningsstøtte, Halden
Bilde av Trine Kristin Tingelholm Karlsen Karlsen, Trine Kristin Tingelholm Hovedbibliotekar +4769608706 trine.k.karlsen@hiof.no Forskningsstøtte, Undervisning, Systematiske søk, Tidsskrifter, Brage, Fredrikstad
Bilde av Johannes Philip Nilsen Skalle Nilsen Skalle, Johannes Philip Spesialbibliotekar +4769608127 johannes.p.skalle@hiof.no prosjektledelse, biblioteket
Bilde av Kristian Sandbekk Norsted Norsted, Kristian Sandbekk Seniorrådgiver +4769608066 kristian.s.norsted@hiof.no Åpen forskning, datadeling, DataverseNO, GDPR, kvalitativ forskning, Fredrikstad
Bilde av Samantha Josephine Sulit Nysted Nysted, Samantha Josephine Sulit Spesialbibliotekar +4769608068 samantha.nysted@hiof.no Nettsider, Studieverksted, Undervisning, Halden
Bilde av Unni Rønningen Rønningen, Unni Spesialbibliotekar +4769608707 unni.ronningen@hiof.no E-bøker, Litteratursøk, Oria, Databaser, Alma, Tidsskrifter, Nettsider, Fjernlån, Fredrikstad
Bilde av Ole Vanem Vanem, Ole Spesialbibliotekar +4769608071 ole.vanem@hiof.no Nettsider, Systematiske søk, Åpen forskning, Opphavsrett, Halden
Bilde av Tatiana Borisovna Volkova Volkova, Tatiana Borisovna Spesialbibliotekar +4769608069 tatiana.b.volkova@hiof.no Alma, Bibliometri, CRIStin, Databaser, Leganto, Statistikk, Tidsskrifter, Halden
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Spesialbibliotekar +4769608061 annelin.s.aatangen@hiof.no Undervisning, Fjernlån, Leganto, Litteratursøking, Oria, Alma, Halden