Administrativt ansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 15 av 15
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Arnesen, Ole Fabian Spesialbibliotekar +4769608599 ole.f.arnesen@hiof.no Leganto, Fredrikstad
Bilde av Kent André Bersvendsen Bersvendsen, Kent André Spesialbibliotekar +4769608666 kent.a.bersvendsen@hiof.no CRIStin, Systematiske søk, Åpen forskning, Fredrikstad
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Læreverk, Leganto, Halden
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Spesialbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Forskningsstøtte, CRIStin, Leganto, Halden
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Spesialbibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Nettsider, EndNote, CRIStin, Undervisning, Fredrikstad
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Spesialbibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Alma, Systematiske søk, Åpen forskning, Databaser, Leganto, Forskningsstøtte, Fredrikstad
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Databaser, Alma, EndNote, CRIStin, Halden
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Åpen forskning, Systematiske søk, EndNote, Undervisning, Forskningsstøtte, Halden
Bilde av Trine Kristin Tingelholm Karlsen Karlsen, Trine Kristin Tingelholm Hovedbibliotekar +4769608706 trine.k.karlsen@hiof.no Forskningsstøtte, Undervisning, Systematiske søk, Tidsskrifter, Brage, Fredrikstad
Bilde av Kristian Sandbekk Norsted Norsted, Kristian Sandbekk Seniorrådgiver +4769608066 kristian.s.norsted@hiof.no Åpen forskning, DataverseNO, Fredrikstad
Bilde av Samantha Josephine Sulit Nysted Nysted, Samantha Josephine Sulit Spesialbibliotekar +4769608068 samantha.nysted@hiof.no Undervisning, Studieverksted, Halden
Bilde av Unni Rønningen Rønningen, Unni Spesialbibliotekar +4769608707 unni.ronningen@hiof.no E-bøker, Litteratursøk, Oria, Databaser, Alma, Tidsskrifter, Nettsider, Fjernlån, Fredrikstad
Bilde av Ole Vanem Vanem, Ole Spesialbibliotekar +4769608071 ole.vanem@hiof.no Nettsider, Åpen forskning, Opphavsrett, Halden
Bilde av Tatiana Borisovna Volkova Volkova, Tatiana Borisovna Spesialbibliotekar +4769608069 tatiana.b.volkova@hiof.no CRIStin, Alma, Databaser, Statistikk, Tidsskrifter, Halden
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Spesialbibliotekar +4769608061 annelin.s.aatangen@hiof.no Undervisning, Fjernlån, Litteratursøking, Oria, Alma, Halden