Administrativt ansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 11 av 11
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bech, Mariann Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608381 mariann.bech@hiof.no
Bye, Øystein Rådgiver +4769608802 oystein.bye@hiof.no
Bilde av Lilly Alexandra Hondros-Wellmeier Hondros-Wellmeier, Lilly Alexandra Rådgiver +4769608182 lilly.a.hondros-wellmeier@hiof.no HR, rekruttering, ansettelser, lederstøtte, utredning, rådgivning
Bilde av Martin Gautestad Jakobsen Jakobsen, Martin Gautestad Rådgiver +4769608009 +4792865818 martin.g.jakobsen@hiof.no Personvern, Studentombud, rettssikkerhet, rådgivning
Kihl-Stenrød, Elisabeth Seksjonssjef +4769608018 elisabeth.kihl-stenrod@hiof.no
Bilde av Tone Kjersem Kjersem, Tone Seniorrådgiver +4769608017 tone.kjersem@hiof.no Lederstøtte, rekruttering, veiledning, organisasjonsutvikling
Bilde av Ruth Åsa Lier Lier, Ruth Åsa Rådgiver +4769608202 +4790164496 ruth.a.lier@hiof.no
Bilde av Anne Malme Malme, Anne Førstekonsulent +4769608014 +4799714268 anne.malme@hiof.no
Bilde av Inger Lise E. Røsnæs Røsnæs, Inger Lise E. Seniorrådgiver +4769608022 inger.l.rosnas@hiof.no HR, Lønnsforhandlinger, Rekruttering, Lederstøtte
Samuelsen, Line Mostad Rådgiver +4769608234 line.m.samuelsen@hiof.no
Aas, Lars Erik Seniorrådgiver +4769608392 +4793201918 lars.e.aas@hiof.no