Administrativt ansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 19 av 19
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ager, Elise Mary Løkken Konsulent +4769608229 elise.m.ager@hiof.no
Bilde av Karin Helene Anker Rasch Anker Rasch, Karin Helene Seniorrådgiver +4769608138 karin.a.rasch@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, organisasjon og ledelse, autorisasjon regnskapsfører, selvvalgt bachelorgrad
Bilde av Solveig Berge Berge, Solveig Rådgiver +4769608632 s.berge@hiof.no Studieveiledning, innpassing, permisjon, Karriereveiledning, ingeniør, bygg, elektro, maskin, bioingeniør, innovasjon og prosjektledelse, Green technology, Y-vei, Tress, Forkurs, Realfagskurs
Bilde av Anne-Marit Brække Brække, Anne-Marit Seniorkonsulent +4769608148 anne.m.brakke@hiof.no
Buskoven, Nina Kristin Rådgiver +4769608899 +4769303009 nina.k.buskoven@hiof.no
Bilde av Terese Engedahl Engedahl, Terese Seniorkonsulent +4769608136 terese.engedahl@hiof.no Studentveiledning for Informatikk, Infosystemer, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis BLU
Giil, Mari Gløckner Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608811 mari.g.giil@hiof.no
Bilde av Anniken Marie Hanssen Hanssen, Anniken Marie Seksjonssjef +4769608086 +4740165935 anniken.m.hanssen@hiof.no Markedsføring, Kommunikasjon, Sosiale medier, Studentrekruttering
Bilde av Cecilie Haugstenrød Haugstenrød, Cecilie Rådgiver +4769608753 cecilie.haugstenrod@hiof.no
Bilde av Natalie Tvete Isaksson Isaksson, Natalie Tvete Seniorkonsulent +4769608143 natalie.t.isaksson@hiof.no
Kristensen, Elin Gunby Rådgiver +4769608761 +4741204788 elin.g.kristensen@hiof.no
Bilde av Kjersti O'Callaghan O'Callaghan, Kjersti Førstekonsulent +4769608158 kjersti.ocallaghan@hiof.no Studiekonsulent for nettstudier i språk og IKT for lærere, Saksbehandling, Studieveiledning, Tilrettelegging for studenter
Olsen, Anders Hauge Konsulent +4769608656 anders.h.olsen@hiof.no
Bilde av Tommy Payne Payne, Tommy Seniorkonsulent +4769608329 tommy.payne@hiof.no
Bilde av Tone Skråning Skråning, Tone Rådgiver +4769608135 tone.skraning@hiof.no Karriereveiledning, Tilrettelegging for studenter, Studieveiledning for digitale medier, dataingeniør, årsstudium i IT, saksbehandling
Smith, Tina Cathrine Førstekonsulent +4769608094 tina.c.smith@hiof.no
Bilde av Åsmund Solli Solli, Åsmund Seniorkonsulent +4769608137 asmund.solli@hiof.no Studieveiledning
Bilde av Tove Sørum Sørum, Tove Seniorkonsulent +4769608384 tove.sorum@hiof.no Studiekonsulent for Bachelorstudium i internasjonal kommunikasjon, Master IT, engelsk og statsvitenskap. Saksbehandling. Tilrettelegging for studenter, Studieveiledning
Bilde av Eileen Thøgersen Tveter Tveter, Eileen Thøgersen Førstekonsulent +4769608011 eileen.t.tveter@hiof.no