Administrativt ansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 12 av 12
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bakker, Camilla Seniorrådgiver +4769608067 camilla.bakker@hiof.no
Bye, Øystein Rådgiver +4769608802 oystein.bye@hiof.no
Eriksen, Jenny Helene Seniorrådgiver +4769608060 jenny.h.eriksen@hiof.no
Bilde av Lilly Alexandra Hondros-Wellmeier Hondros-Wellmeier, Lilly Alexandra Rådgiver +4769608182 lilly.a.hondros-wellmeier@hiof.no HR, rekruttering, ansettelser, lederstøtte, utredning, rådgivning
Bilde av Aina Karlstad Karlstad, Aina Rådgiver +4769608052 aina.karlstad@hiof.no
Kihl-Stenrød, Elisabeth Seksjonssjef +4769608018 elisabeth.kihl-stenrod@hiof.no
Bilde av Tone Kjersem Kjersem, Tone Seniorrådgiver +4769608017 tone.kjersem@hiof.no Lederstøtte, rekruttering, veiledning, organisasjonsutvikling
Bilde av Ruth Åsa Lier Lier, Ruth Åsa Seniorrådgiver +4769608202 +4790164496 ruth.a.lier@hiof.no
Lillegård, Laura Bakke Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608024 laura.b.lillegard@hiof.no
Bilde av Anne Malme Malme, Anne Førstekonsulent +4769608014 +4799714268 anne.malme@hiof.no
Bilde av Inger Lise E. Røsnæs Røsnæs, Inger Lise E. Seniorrådgiver +4769608022 inger.l.rosnas@hiof.no HR, Lønnsforhandlinger, Rekruttering, Lederstøtte
Vedahl, Sonja Seniorrådgiver +4769608019 sonja.vedahl@hiof.no