Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 53
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ager, Elise Mary Løkken Konsulent +4769608229 elise.m.ager@hiof.no
Alsemmani, Julian Ihsan Konsulent +4769608230 julian.i.alsemmani@hiof.no
Bilde av Karin Helene Anker Rasch Anker Rasch, Karin Helene Seniorrådgiver +4769608138 karin.a.rasch@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, organisasjon og ledelse, autorisasjon regnskapsfører, selvvalgt bachelorgrad
Bilde av Solveig Berge Berge, Solveig Rådgiver +4769608632 solveig.berge@hiof.no Studieveiledning, innpassing, permisjon, Karriereveiledning, ingeniør, bygg, elektro, maskin, Green energy technology, Y-vei, Tress, Forkurs, Realfagskurs
Bergem, Hedvig Maria Seniorrådgiver +4769608862 hedvig.m.bergem@hiof.no
Bilde av Trine-Lise Brattested Brattested, Trine-Lise Seksjonssjef +4769608374 +4741472735 trine.l.brattested@hiof.no
Bilde av Raul Boris Farina Briceno Briceno, Raul Boris Farina Seniorkonsulent +4769608375 +4792453763 boris.briceno@hiof.no
Bilde av Anne-Marit Brække Brække, Anne-Marit Seniorkonsulent +4769608148 anne.m.brakke@hiof.no
Buskoven, Nina Kristin Rådgiver +4769608899 nina.k.buskoven@hiof.no
Ellefsæter, Inger-Helene Førstekonsulent +4769608627 inger.h.ellefsater@hiof.no
Bilde av Terese Engedahl Engedahl, Terese Seniorkonsulent +4769608136 terese.engedahl@hiof.no Studentveiledning for Informatikk, Infosystemer, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis BLU
Bilde av Elisabeth Ervik-Børnich Ervik-Børnich, Elisabeth Seniorkonsulent +4769608617 elisabeth.ervik-bornich@hiof.no
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver +4769608259 laila.fagerdal@hiof.no
Fiko, Daniel Nikolai Konsulent +4769608238 daniel.fiko@hiof.no
Bilde av Ingunn Melleby Fremmerlid Fremmerlid, Ingunn Melleby Rådgiver +4769608262 ingunn.m.fremmerlid@hiof.no Studieutredning, kvalitetssikring
Bilde av Mari Gløckner Giil Giil, Mari Gløckner Seniorkonsulent +4769608811 mari.g.giil@hiof.no
Bilde av Hege Marie Gundersen Gundersen, Hege Marie Rådgiver +4769608376 hege.m.gundersen@hiof.no
Bilde av Anniken Marie Hanssen Hanssen, Anniken Marie Seksjonssjef +4769608086 +4740165935 anniken.m.hanssen@hiof.no studenttjenester, studieveiledning, tilrettelegging, karriereveiledning, permisjon, innpassing, praksis, læringsmiljø, personalansvar, seksjonsleder, akuttsykepleie, anestesisykepleie, intensivsykepleie, operasjonsykepleie
Bilde av Cecilie Haugstenrød Haugstenrød, Cecilie Rådgiver +4769608753 cecilie.haugstenrod@hiof.no
Holm, Hanne Seniorrådgiver +4769608869 hanne.holm@hiof.no