Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 40
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Angermo, Isabell Førstesekretær +4769608728 isabell.angermo@hiof.no
Bilde av Solveig Berge Berge, Solveig Seniorkonsulent +4769608632 s.berge@hiof.no Barnevern, vernepleie, arbeids- og velferdsfag, sosialt arbeid, studiestart, innpassing, permisjon, studieveiledning
Berntsen, Anne Marie Rakneberg Førstekonsulent +4769608859 anne.m.berntsen@hiof.no
Bjørke-Hill, Jon Øivind Selstad Seniorrådgiver +4769608860 jon.bjorke-hill@hiof.no
Bjørklund, Ellen Synøve Renholdsbetjent ellen.s.bjorklund@hiof.no
Bilde av Tonje Brun Brun, Tonje Rådgiver +4769608897 +4741287021 tonje.brun@hiof.no
Bilde av Jan Lorang Brynildsen Brynildsen, Jan Lorang Administrasjonssjef +4769608810 +4790928375 jan.l.brynildsen@hiof.no
Bråten, Geir Driftstekniker +4790824691 +4790824691 geir.braten@hiof.no
Bråten, Shari Rae Renholdsbetjent +4795556274 +4795556274 shari.r.braten@hiof.no
Buskoven, Nina Kristin Rådgiver +4769608899 +4769303009 nina.k.buskoven@hiof.no
Bye, Øystein Rådgiver +4769608802 oystein.bye@hiof.no
Ellefsæter, Inger-Helene Førstekonsulent +4769608627 inger.h.ellefsater@hiof.no
Bilde av Tonje Torgan Engebretsen Engebretsen, Tonje Torgan Rådgiver +4769608887 tonje.t.engebretsen@hiof.no budsjett, timeliste, samarbeidsmidler, praksisprosjekt, grunnbevilgningsprosjekt, prosjekt, NFR, EU, Interreg
Eriksen, Adelheid Renholdsleder +4769608625 adelheid.eriksen@hiof.no
Fredriksen, Alis Renholdsbetjent +4769303072 alis.fredriksen@hiof.no
Giil, Mari Gløckner Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608811 mari.g.giil@hiof.no
Gudevold, Ann-Christin Renholdsbetjent ann.c.gudevold@hiof.no
Bilde av Marit Hansen Hansen, Marit Konsulent +4769608751 marit.hansen@hiof.no
Bilde av Cecilie Haugstenrød Haugstenrød, Cecilie Rådgiver +4769608753 cecilie.haugstenrod@hiof.no
Holm, Hanne Seniorrådgiver +4769608869 hanne.holm@hiof.no