Personer - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 84
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Karen Sue Patrick Knutsen Knutsen, Karen Sue Patrick Professor +4769608144 +4741611787 karen.knutsen@hiof.no
Kure, Astrid Elisabeth Høgskolelektor +4769608302 astrid.e.kure@hiof.no
Bilde av Sigmund Kvam Kvam, Sigmund Professor +4769608303 sigmund.kvam@hiof.no Translatologi, kontrastiv språkvitenskap, fagspråk, tysk
Kvifte, Martin Andreas Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf martin.kvifte@hiof.no
Langemeyer, Peter Professor +4769608304 +4798413838 peter.langemeyer@hiof.no
Bilde av Elin Strand Larsen Larsen, Elin Strand Førsteamanuensis +4769608178 elin.strand.larsen@hiof.no Media, Journalistikk, Politiske skandaler, Kvinnelige politikere, Retorikk, Apologia
Bilde av Birgit Leick Leick, Birgit Førsteamanuensis +4769608426 birgit.leick@hiof.no Regional entrepreneurship, Small business management, Small business economics, Business networks, Marketing Management, Regional economic development
Bilde av Sondre Lindahl Lindahl, Sondre Førsteamanuensis +4769608265 sondre.lindahl@hiof.no
Bilde av Virginia Lockhart-Pedersen Lockhart-Pedersen, Virginia Rådgiver +4769608199 +4791831849 virginia.j.lockhart-pedersen@hiof.no
Bilde av Frode Lundemo Lundemo, Frode Førstelektor +4769608309 +4795872126 frode.lundemo@hiof.no
Bilde av Rania Maktabi Maktabi, Rania Førsteamanuensis +4769608183 rania.maktabi@hiof.no
Mellegård, Ingebjørg Merete Førstelektor +4769608315 ingebjorg.m.mellegard@hiof.no
Mikkelsen, Robert Lewis Førstelektor +4769608317 +4748273457 robert.l.mikkelsen@hiof.no
Bilde av Jan Moren Moren, Jan Førsteamanuensis +4769608319 jan.moren@hiof.no
Bilde av Lilja Mosesdottir Mosesdottir, Lilja Professor lilja.mosesdottir@hiof.no
Bilde av Tor Arne Moxheim Moxheim, Tor Arne Høgskolelektor tor.a.moxheim@hiof.no
Myklevold, Gro Anita Høgskolelektor +4769608320 gro.a.myklevold@hiof.no
Negaard, Arve Høgskolelektor +4769608857 arve.negaard@hiof.no
Bilde av Franck Orban Orban, Franck Førsteamanuensis +4769608141 franck.orban@hiof.no Europeisk politikk, Fransk politikk, Populisme, Ekstremisme, Terrorisme, Europeisk sikkerhetspolitikk
Bilde av Asbjørn Olav Pedersen Pedersen, Asbjørn Olav Høgskolelektor +4769608330 asbjorn.o.pedersen@hiof.no